Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678837


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur, m.u.v. de maanden juli, augustus en januari. In 2019 zijn we ook de eerste zaterdag van juni gesloten.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2019

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

Letter S:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
SAB0001KOU Sabben van Jannetje   Heinkenszand 22-12-1874 Antonise Maarten
SAK0001BOU Sakko Philippus Tholen 16-12-1854 Kompenh.S.S.
SAK0004SAK Sakko Sientje Tholen 23-10-1866 Dongen v.Bas
SAK0005SAK Sakko Catharina P.M. Tholen 09-02-1902 -
SAK0007NOO Sakko Guiljam Poortvliet 28-07-1876 Pape Janna
SAK0002SAK Sakkoo Christina Johanna Tholen 12-11-1846 Ongehuwd
SAK0003SAK Sakkoo Johanna Bastina Capelle a/d Ijssel 30-03-1863 Engelvaart G.P.
SAK0006KOK Sakkoo Maria Tholen 18-06-1859 Kegge Corn.Jan
SAF0008MEE Sakko Izabella Johanna Tholen 11-12-1907 Ongehuwd
SAL0001 Salm Biem Texel …-…-1890 Sandee Maatje G.
SAL0002SAN Salome Anna Francina Breskens 10-02-1858 Sanderse Jan
SAN0001SAN Sande v/d Catharina Anthonia Oud-Vossemeer 05-04-1898 Ongehuwd
SAN0009SCH Sande v/d Jan Tholen 14-11-1854 Praat Geertrui K.
SAN0019BEV Sande v/d Margaretha Corna. St.Maartensdijk 22-10-1845 Bouwman Pieter
SAN0020KOR Sande v/d Jan Tholen 14-09-1897 Moeliker Corna S.
SAN0021ARC Sande v/d Adriana Tholen 12-05-1859 Roggeband Pieter
SAN0006DYK Sandee Adriana Yerseke 17-11-1868 Dijke v.Isaak
SAN0008 Sandee Maatje Geertruida Yerseke 26-02-1891 Salm Biem
SAN0005PRE Sanders Pieter & Jacoba - - Schippers
SAN0002STE Sanderse Cornelis Johannes Yerseke 10-01-1904 Nieuwenh.Jacom
SAN0003STE Sanderse Jan Yerseke 14-07-1898 Amerikaanse
SAN0004STE Sanderse Cornelis s-H-Arendskk 08-04-1834 Kosten Adriana
SAN0007CRU Sanderse Janis Koudekerke 03-01-1867 Roelse Adriana
SAN0010KAM Sanderse Cornelia Koudekerke 08-05-1885 Driel van Gerard
SAN0011KAM Sanderse Jacob Koudekerke 20-05-1886 Brasser Adriana
SAN0012KAM Sanderse Paulus Koudekerke 07-06-1888 Sanderse Corna E.
SAN0013KAM Sanderse Marinus   Koudekerke 19-10-1890 Wijck van Maria
SAN0014KAM Sanderse Jan Koudekerke 13-08-1894 Lefeber Corna.An.
SAN0015KAM Sanderse Cornelia Elisabeth Koudekerke 08-01-1889 Sanderse Paulus
SAN0016KAM Sanderse Cornelis Middelburg 13-04-1856 Reyerse Jacoba
SAN0017SAN Sanderse Jan Middelburg 29-08-1858 Solome Anna Fr.
SAN0018SAN Sanderse Paulus Vrouwenpolder 05-05-1825 Wiere v/d Corna E
SAU0001PRI Sauer Hendrik Christ. Tholen 14-06-1836 Bolier Janna
SCH0040GEU Schaalje Sara  s-H-Arendskk 20-04-1894 Schaik van Jan
SCH0041GEU Schaalje Tannetje s-H-Arendskk 20-09-1890 Hullu de Jan.B.
SCH0109HOE Schaik van Pieter s-H-Arendskk 02-12-1864 Everse Elis.Corna.
SCH0110HOE Schaik van Jacoba Oudelande 14-12-1898 Houtman Pieter
SCH0111HOE Schaik van Cornelia Oudelande 23-06-1897 Lokerse David
SCH0039GEU Scheele Marinus Jan Yerseke 11-12-1886 Jonge de Janne.
SCH0042KOU Scheele Janna Arnemuiden 31-01-1899 Koster Izaak
SCH0051KOU Scheele Cornelis Arnemuiden 27-06-1900
SCH0071DYK Schep Aart Streefkerk 03-03-1889 Ribbe Corna.Wilh.
SCH0008DOR Scherpenisse Cornelis St.Maartensdijk 21-03-1850 Hage Geertruida
SCH0018BUR Scherpenisse Cornelis St.Annaland 03-09-1873 Burgers Kaatje
SCH0019MUS Scherpenisse Pieternella St.Annaland 11-08-1878 Mosselman M.
SCH0022MUS Scherpenisse Dimme Poortvliet 27-07-1838 Klooster v/d M.
SCH0021DYK Scherpenisse Maria Poortvliet 01-03-1873 Dijke v.Jacob
SCH0023KAA Scherpenisse Pieternella St.Annaland 03-11-1892 Kaashoek Abr.
SCH0024KAA Scherpenisse Willem St.Annaland 12-06-1870 Overbeeke Cath
SCH0025BUR Scherpenisse Jannetje Anna St.Annaland 23-12-1901 Engelsman d.J.
SCH0027MUL Scherpenisse Pieternella St.Annaland 02-10-1886 Geluk Adriaan J.
SCH0028MUL Scherpenisse Adriaan   St.Annaland 26-08-1883 Goedegeb. Elis.
SCH0029LEY Scherpenisse Johannis St.Annaland 15-10-1891 Stols Sara
SCH0030LEY Scherpenisse Apolonia St.Annaland 11-10-1928 -
SCH0037SCH Scherpenisse Maria Huberdina St.Annaland 21-06-1898 Hage Pieter  
SCH0045 Scherpenisse Dimme St.Annaland 04-08-1896 Overbeeke W.P.
SCH0046 Scherpenisse Adriana Krina St.Annaland 28-02-1870 Overbeeke Izak
SCH0047FAS Scherpenisse Johanna St.Annaland 15-07-1892 Wilde de Pieter
SCH0055KOO Scherpenisse Elisabeth Albertina St.Maartensdijk 23-10-1892 Koopman Mar.L.
SCH0056 Scherpenisse Willem St.Annaland 21-07-1925 Meer v/d Fr.J.
SCH0057 Scherpenisse Abraham Joh. St.Annaland 08-10-1922 Engelsman d.M.K.
SCH0073MUS Scherpenisse Elizabeth Janna St.Annaland 09-12-1881 2. Vos Abraham M
SCH0072FAS Scherpenisse Willem St.Annaland 04-11-1874 Kaashoek Jannet.
SCH0092FAS Scherpenisse Cornelis St.Annaland 03-04-1891 Fase Jannetje A.
SCH0093GRO Scherpenisse Wilhelmina  St.Maartensdijk 19-09-1807 Kloet Marinus
SCH0097FAS Scherpenisse Adriaan Marinus St.Annaland 20-01-1897 Rijnberg Neeltje A.C.
SCH0106KOU Scherpenisse Johanna Adriana St.Maartensdijk 20-01-1923 -
SCH0108KOU Scherpenisse Sijke St.Annaland 13-04-1894 Overbeeke Jacob Anth.
SCH0034QUE Schieman Franciscus Jan Zaamslag 12-09-1890 Westerweel C.J
SCH0035GEL Schilperoort Sara Helena Dinteloord 20-11-1885 -
SCH0094GRO Schilperoort Leendert Jacob Dinteloord 22-03-1858 Groenewege M.P.
SCH0001HOF Schippers Dingenis Colijnsplaat 26-11-1841 Slabbekoorn J.
SCH0002HOF Schipper Elizabeth  s-H Arendskk. 26-01-1871 Dees Ferdinand
SCH0003HOF Schipper Pieternella s-H Arendskk. 04-11-1872 Ongehuwd
SCH0086HON Schipper Leendert Karel Poortvliet 05-04-1889 Hond de Geertr.J.
SCH0088LEP Schipper Cornelis   Baarland 06-02-1875 -
SCH0089LEP Schipper Maria Catharina Baarland 15-08-1872 Bruggeman Pieter
SCH0090LEP Schipper Pieternella Baarland 16-02-1877 Bruggeman Jacob
SCH0043SNO Schipper de Helena s-H Arendskk. 11-10-1879 Oudkerk Pr.
SCH0091LEP Schoolmeester Cornelia   Kapelle 21-03-1891 Bierens Jan
SCH0005JAN Schot Job Tholen 25-11-1826 Slootmaker Elis
SCH0006JAN Schot Wilhelmina  Tholen 10-03-1856 Ongehuwd
SCH0007JAN Schot Maria Tholen 12-05-1873 Jansen Corn.
SCH0010SCH Schot Jan Tholen 20-07-1892 Ongehuwd
SCH0009SCH Schot Jacob Lovinus Tholen 20-04-1887 Sabben v.Joh.
SCH0011VER Schot Cornelis Jan Tholen 27-11-1868 Jonge de Ester
SCH0012VER Schot Elisabeth Jozina Tholen 27-12-1870 Schot Arie Jac.
SCH0013VER Schot Jacobus   Tholen 05-12-1872 Schot Cath.Pra.
SCH0014VER Schot Antje Tholen 20-04-1850 Leenheer Joos
SCH0015VER Schot Cornelia Adriana Tholen 24-08-1867 Vercouteren A.
SCH0016VER Schot Catharina Will. Tholen 05-04-1877 Schot Stoffel
SCH0020MUS Schot Adriana Huberdina Bergen op Zoom 02-09-1861 Geuze Corn.A.
SCH0031BLA Schot Arie Jacob Tholen 23-12-1869 Schot Elis.Joz.
SCH0032BLA Schot Simon Leendert Tholen 12-09-1865 Geluk Neeltje
SCH0033BLA Schot Jan Tholen 16-09-1863 Gouwe v/d M.
SCH0044MUS Schot Jacob Johannis Tholen 21-06-1888 Duivendijk v.D.
SCH0048ZOE Schot Cornelis Jan Tholen 16-01-1898 Dijke v.Adriana M.
SCH0053SCH Schot Leene Josina Tholen 28-10-1878 Baaij Hendrik
SCH0054VER Schot Adriana Tholen 25-08-1893 Verkamman J.M.
SCH0058MUS Schot Tona Suzanna Tholen 05-10-1861 Keulen v.Martinus
SCH0059SCH Schot Arend Tholen 29-09-1882 Sande v/d Joha.
SCH0060SCH Schot Adrianus Tholen 05-09-1857 Rijstenbil Jannetje
SCH0061MUS Schot Job Tholen 03-06-1879 Keulen v. Pra.C.
SCH0062ARC Schot Martina Tholen 09-05-1917
SCH0063ARC Schot Tona Suzanna Tholen 21-09-1907
SCH0064ARC Schot Hendrik Tholen 18-01-1911
SCH0074GEL Schot Marinus Tholen 11-01-1915 Baaij Johanna C.
SCH0075BOU Schot Hendrik Tholen 03-12-1847 Hoeffelen v.Kaatje
SCH0076MUS Schot Melis Tholen 30-04-1924 Vlies v/d.Janna
SCH0077MUS Schot Neeltje Maria Tholen 05-10-1918 Tol van den W.M.
SCH0078VES Schot Maria Tholen 23-11-1828
SCH0080FAS Schot Jan Tholen 31-08-1865 Dijke v.Jacob
SCH0081YZE Schot Benjamin Willem Tholen 26-09-1840 Geuze Cornelia
SCH0082YZE Schot Willem Karel Tholen 09-03-1874 Bolier Maria Math.
SCH0083YZE Schot Jan Tholen 28-09-1909 Bergers Christina
SCH0084YZE Schot Jacob Tholen 05-12-1872 Schot Cath.Pra.
SCH0085YZE Schot Christiaan Tholen 25-01-1908 -
SCH0087SAB Schot Johanna Cornelia Tholen 06-10-1888 Luijk v.Adr.Mar.
SCH0095VER Schot Jan Tholen 13-08-1814 Dijke v.Elis.Jozina
SCH0096VER Schot Karel Jacob Ding. Tholen 23-09-1888 Baaij Maria Jacoba
SCH0017LUT Schotsman Jacob Middelburg 30-03-1871 Bosdijk Johanna C
SCH0113EVE Schouten Johannis Albertus Nijbroek 06-03-1858 -
SCH0065FAS Schouwen van  Adriaan St.Annaland 04-11-1862 Boogaart v.d.Corna
SCH0066FAS Schouwen van  Jacoba   St.Annaland 07-06-1897 -
SCH0067FAS Schouwen van  Maria Aberdina St.Annaland 08-08-1869 Ongehuwd
SCH0068FAS Schouwen van  Neeltje Johanna St.Annaland 30-05-1875 Steketee Andr.M.
SCH0069FAS Schouwen van  Arie   St.Annaland 03-12-1870 ongehuwd
SCH0070FAS Schouwen van  Arie St.Annaland 25-03-1824 2.Male v.d.Jacoba
SCH0038KOU Schouwenaar Susanna Wemeldinge 08-06-1885 Kaland Jan
SCH0050KOU Schriek Pieter Cornelis Gouda 11-12-1847 Jager Maria Gerar.
SCH0098KOU Schriek Catharina Adriana Gouda 22-09-1874 Nieuwdorp Nicolaas
SCH0099KOU Schriek Emma Petronella J. Gouda 11-01-1876 Nieuwdorp Johannes
SCH0100KOU Schriek Cornelia Wilhelmina Gouda 28-08-1879 ongehuwd
SCH0101KOU Schriek Pieter Cornelis Gouda 28-11-1880 Roodenburch Sara M
SCH0102KOU Schriek Maria Gerarda Gouda 18-09-1882 Teerink Gerrit
SCH0103KOU Schriek Wilhelmina Gouda 08-03-1885 Bier Gerhard Jan
SCH0104KOU Schriek Jacoba Coenradina Gouda 09-02-1887 Flipse Jan Leendert
SCH0105KOU Schriek Petronella Joseph. Gouda 22-12-1888 Crébas Harman
SCH0114DOR Schier Geertruida Colijnsplaat 31-08-1881 Lindt v.d. Jan Corn.
SCH0112NIE Schuerman Josephus El.Fred. Ovezande 26-02-1859 Daele v.Maria Pelagia
SCH0036HEY Schuitemaker Johanna Elisabeth - - Lanooy Chr.Joh.
SCH0079ARC Schut Margaretha Winterswijk 26-08-1878 Stapele v. Corn.W.
SCH0052KOU Schuurbeque Boeije Willem Daniël Zierikzee 26-03-1845 Jonge de H.C.W.
SCH0107ARC Schuurbeque Boeije (H) Johanna Anna Middelburg 31-05-1834 Picke Carolus Joh.
SEL0001PRI Selms van Hendricus Sloten 22-10-1850 Geill Geertr.Joha.
SER0001REG Servaas Marinus Adriaan Yerseke 06-07-1896 Hooft v.d.Sara M.
SER0002PUT Serier Jacoba Cornelia Stavenisse 30-09-1861 Broodman Cornelis
SEY0001MUS Seys Adriana Bruinisse 23-03-1799 Was Christiaan
SEY0002ARC Seys Maria Johanna St.Maartensdijk 03-10-1821 Rijnberg Willem
SEY0003GEL Seys Jacoba Jannetje St.Maartensdijk 06-07-1909 Broerse Karel Pr.A
SIE0001BOO Siemense Cornelia Catharina Wageningen …-…-1852 Rotte Adriaan
SIG0001PRI Sighem van Willem   Westkapelle 13-04-1856 Hollander d.Maria
SIG0002BLA Sighem van Klara Westkapelle 01-01-1850 Jansen Jac.Mar.
SIM0001GEU Simons Adam Frans Geervliet 22-05-1837 Kuiper de Arigje
SIM0002VAT Simons Hester Ermelo 24-08-1869 -
SIM0003BYL Simons Cornelis Martinus Ermelo 28-10-1862 -
SIM0005REG Simonsen Josina Wolphaartsdijk 12-10-1823 Nagelkerke Adolf
SIM0005REG Simonsen Josina Wolphaartsdijk 12-10-1823 Tramper Adriaan
SLA0002WES Slaakweg Willem s Heerenhoek 01-08-1877 Meulen v/d
SLA0050WES Slaakweg Martina s Heerenhoek 19-08-1837 Wondergem Pieter
SLA0003HOF Slabbekoorn Cornelis s H-Arendskerke 30-07-1867 Ongehuwd
SLA0004HOF Slabbekoorn Kaatje s H-Arendskerke 17-12-1869 Smit Jacob
SLA0005HOF Slabbekoorn Johannes s H-Arendskerke 06-12-1874 Ongehuwd
SLA0006HOF Slabbekoorn Janna s H-Arendskerke 18-01-1840 Schipper Ding.
SLA0007HOF Slabbekoorn Marinus Borssele 28-01-1832 Zandee Francina
SLA0008HOF Slabbekoorn Pieternella ? s H-Arendskerke 03-01-1862 Abramse Jan
SLA0009HOF Slabbekoorn Elizabeth Nieuwdorp 01-01-1858 Hof op 't Cent.
SLA0017PIE Slabbekoorn Abraham Kapelle 05-02-1888 Beenakker Tanne
SLA0027PIE Slabbekoorn Maatje Kapelle 08-10-1881 Wisse Frans
SLA0028PIE Slabbekoorn Dirk Kapelle 29-08-1871 Ongehuwd
SLA0037HOF Slabbekoorn Dina s H-Arendskk. 21-01-1855 Duinkerke Jan
SLA0038KOU Slabbekoorn Jacoba   s H-Arendskk. 12-10-1876 Krijger Jan
SLA0040KOU Slabbekoorn Elizabeth Jozina Nisse 23-05-1894 Geelhoed Bast.
SLA0054BLO Slabbekoorn Jan Krabbendijke 17-02-1881 Bakker Cornelia F.
SLA0001MOL Slager Maria Johanna St.Annaland 25-10-1879 Ongehuwd
SLA0010BUR Slager Laurina Scherpenisse 01-10-1881 Burgers Corn.
SLA0011BUR Slager Jacob Scherpenisse 12-10-1841 Oppen v.M.Fr.
SLA0012SOE Slager Cornelia St.Annaland 22-12-1850 Verhoole Joh.
SLA0013GEL Slager Tannetje Tholen 30-09-1867 Gelderblom J.Ch
SLA0014BYL Slager Boudewijna Joh. Poortvliet 08-10-1861 Bijl Machel
SLA0015SOE Slager Johannes St.Annaland 01-03-1839 Engelsman d.D.
SLA0016SOE Slager Neel St.Annaland 11-09-1857 Kodde Cornelis
SLA0018BUR Slager Maria Scherpenisse 23-05-1874 Olree Anthonie
SLA0019BUR Slager Eliza Scherpenisse 28-03-1884 Slager Wilhelm.
SLA0020BUR Slager Wilhelmina Scherpenisse 22-07-1886 Slager Eliza
SLA0021SPE Slager Jacob Eliza Scherpenisse 22-11-1874 Lanooy Willem.
SLA0022SOE Slager Cornelis St.Annaland 04-03-1885 Moerland Jannetje
SLA0023SOE Slager Johannes St.Annaland 24-07-1890 Vroegop Dingena
SLA0024SOE Slager Jacob St.Annaland 05-12-1883 Fase Sijke
SLA0025SOE Slager Adriana St.Annaland 04-04-1892 Moerland Bartel A.
SLA0026SOE Slager Krijn St.Annaland 28-12-1887 Welle v.d.Cornelia
SLA0029BYL Slager Dingena Maria Poortvliet 23-12-1865 Nieuwenh.Jan
SLA0030HAN Slager Jan Willem Poortvliet 23-04-1844 Bruynzeel Elena
SLA0031BUR Slager Maria Scherpenisse 17-10-1869 Tichem Gerard
SLA0032...... Slager Cornelia Jacoba St.Annaland 12-06-1876 Welle v/d Joh.
SLA0033 Slager Jan Pieter St.Maartensdijk 24-08-1839 Linthout Wil.Pr.
SLA0034VIE Slager Janna Pieternella St.Maartensdijk 12-07-1864 Priem Willem
SLA0035DOR Slager Anthony St.Maartensdijk 22-06-1866 Janse Adriana
SLA0036SLA Slager Maria Marina Poortvliet 24-03-1866 Voshol Jan Arend
SLA0039FAS Slager Cornelis Krijn St.Annaland 23-10-1880 Luyk v.Corna J.
SLA0041JAS Slager Anna Maria St.Annaland 29-08-1876 -
SLA0042JAS Slager gezin St.Annaland Bruijnzeel Elena
SLA0043 Slager Marinus (Sjors) St.Annaland 28-10-1830 Ongehuwd
SLA0044KIE Slager Willem Marinus Poortvliet 23-02-1851 Dynhouwer Adr.P.
SLA0045KIE Slager Martina Dirkje Scherpenisse 09-01-1876 -
SLA0046BRU Slager Willem St.Annaland 20-01-1882 Ongehuwd
SLA0047ARC Slager Johanna Boudew. St.Annaland 31-03-1883 Hanssens C.M.P.W
SLA0048ARC Slager 5 kind.v.Jan Willem St.Annaland
SLA0049ARC Slager Tannetje Pieternella St.Annaland 30-05-1878 Ongehuwd
SLA0052SLA Slager Janna Adriana Scherpenisse 11-08-1878 -
SLA0053ZON Slaager Krina Burgh 14-09-1857 Vessem v. Joh.
SLI0001GEU Slikke v/d Christiaan Pieter Poortvliet 15-04-1878 Zorge v.Cath.J.
SLI0002GEL Slikke v/d Anthonie Hoechar Stavenisse 25-09-1860 Steendijk M.C.
SLI0003VAT Slikke v/d Cornelia Pietern. Poortvliet 15-01-1881 Dronkers Willem
SLI0004NIE Slikke v/d Anna Poortvliet 16-10-1852 Nieuwenh.v.J.A.
SLI0005GOR Slikke v/d Abraham  Poortvliet 22-11-1873 Nieuwenh.v.A.C.
SLI0006GOR Slikke v/d Jannetje Pietern. Poortvliet 16-05-1875 Gorsel v.Joh.L.
SLI0007GOR Slikke v/d Pieter Poortvliet 12-10-1871 Hage Corn.M.
SLI0008WIE Slikke v/d Cornelis Pieter Poortvliet 11-12-1876 Hage Abramina
SLI0011WIL Slikke v/d Willemijna Poortvliet 23-12-1865 -
SLI0014WIL Slikke v/d Gabriel Johannes Poortvliet 11-10-1888 Pauptit W.
SLI0009SLI Slikke v/d Emmericus Poortvliet 01-12-1861 Luyk v.Helena J.
SLI0012WIL Slikke v/d Karel Cornelis Poortvliet 31-12-1889
SLI0013WIL Slikke v/d Cornelis Karel Poortvliet 11-10-1887 Noom Cornelia M.
SLI0010WIL Slikke v/d Abraham Poortvliet 26-09-1857 Rijstenbil Corna.M.
SLI0015MOL Slikke v/d Anthonetta Jacoba Stavenisse 05-09-1892 Geluk Joh.Adr.
SLI0016MOL Slikke v/d Adriana Cornelia Stavenisse 08-05-1891 Stoutjesdijk
SLI0017MOL Slikke v/d Cornelia Adr.Anth. Stavenisse 04-10-1884 Steendijk  
SLI0018MOL Slikke v/d Maria Anthonetta Stavenisse 04-09-1893 Suurland Mart.
SLI0019MOL Slikke v/d Abraham Stavenisse 19-10-1883 Hage
SLI0020KOS Slikke v/d Abraham Stavenisse 25-11-1833 Glerum Jacoba M.
SLI0021KOO Slikke v/d Boudewijn Stavenisse 06-09-1856 Bierens A.C.
SLI0022RYK Slikke v/d Eva Poortvliet 01-01-1816 Graaff de Adra.D.
SLI0023GIL Slikke v/d Adriana Abramina Stavenisse 19-02-1865 Steendijk Corn.
SLI0024ARC Slikke v/d Eva Poortvliet 27-07-1847 Geluk Jacob C.A.
SLI0025GEL Slikke v/d Wilhelmina Corna. Stavenisse 20-01-1895 Friderichs Bern.G.
SLI0026GEL Slikke v/d Dingena Cornelia Stavenisse 17-05-1896 Geluk Andries Pr.
SLI0027HAG Slikke v/d Johanna Adriana Poortvliet 15-08-1891 Krijger Gilles Karel
SLO0002GEU Slokkers Elizabeth Nw.-Vossemeer 15-12-1884 Nieuwenh.v.A.J.
SLO0003KON Slokkers Adriana Cornelia Nw.-Vossemeer 20-12-1858 Koning de Jac.
SLO0004VEL Slootmaker Leena Pieternella Tholen 03-04-1846 Deurloo Izak
SLO0001JAN Slootmaker Elizabeth Tholen 13-01-1833 Schot Job
SLU0001PRI Sluijs (van) Pieternella Haamstede 01-04-1830 Dambrune Lieven
SLU0002BOO Sluis van Jacob Brouwershaven 18-01-1886 Faasse Catharina
SLU0003BOO Sluis van Anna Brouwershaven 08-09-1878 Berman Mar.Korn.
SLU0004BOO Sluis van Gerrit Brouwershaven 26-05-1891 Dijke v.Janna W.M
SLU0005DOR Sluijs van Cataharina s Gravenpolder 13-07-1859 Kole Jacob
SLU0006DOR
SMA0001KLA Smallegange Neeltje Pieternella Stavenisse 29-01-1897 -
SMI0011SPE Smidt  Annetta Bouwina Leeuwarden 21-06-1838 Theunisse Jos.
SMI0021BLA Smidt de Jan Kruiningen 25-07-1883 Dullemen v.Jacom.
SMI0001HOF Smit Jacob s H-Abtskerke 05-01-1866 Slabbek.Cath.
SMI0002HOF Smit Cornelia s H-Abtskerke 23-09-1891 Liere v.Leendert
SMI0003HOF Smit Jacoba s H-Abtskerke 07-10-1890 Tramper Cornelis
SMI0004HOF Smit Elizabeth s H-Abtskerke 27-11-1894 Meer v/d Abraham
SMI0005HOF Smit Willem Andries s H-Arendskerke 23-11-1900 Eversdijk Neeltje M. 
SMI0019ZOE Smit de Dirkje Lena Wissekerke 09-01-1868 Zoeteweij Cornelis
SMI0010SMI Smits Urbanus Stavenisse 23-10-1841 Heyboer Corn.
SMI0012OUD Smits Elisabeth   Stavenisse 05-10-1893 Wesdorp Corn.
SMI0013OUD Smits Elena Neeltje Stavenisse 18-04-1863 Vos de Corn.
SMI0006OUD Smits Adriana Jacoba Stavenisse 22-04-1881 Quist Nehemia
SMI0007OUD Smits 3 personen Stavenisse 63-76-1881 Quist/ de Vos
SMI0008SMI Smits Cornelis Urbanus Stavenisse 23-05-1880 -
SMI0009SMI Smits 3 personen St.Maart./Stav. 71-73-1876 Mierop/Dykm.
SMI0014POL Smits Cornelis Tholen 26-07-1878 Antheunisse Joha.
SMI0015RYK Smits Adriana - - Vate v/d Corn.P
SMI0016SUI Smits Pieter Oud-Vossemeer 10-10-1838 Zorge v.Carolina
SMI0017POL Smits Corna Catharina Tholen 09-03-1874 Boegman Bernard
SMI0018SUI Smits Adriana Oud-Vossemeer 19-07-1875 -
SMI0020POL Smits Lambertus Corn. Tholen 06-03-1872 Brusket Elis.Joha.
SMI0022SMI Smits Cornelis  gezin s H-Abtskerke 27-03-1857 Boonman Jozina
SMI0023SMI Smits Jacobus  gezin Nisse 01-12-1883 Winter de Pra.
SNE0003TIM Sneep Govert Otto Ossendrecht 01-04-1878 Dijke v.Cath.Maria
SNE0004TIM Sneep Apolonia Pietron. Ossendrecht 23-07-1880 Nieuwenh.v.A.J.
SNE0005TIM Sneep Willemijna Petron. Ossendrecht 27-04-1874 Werff v/d Corn.J.
SNE0006TIM Sneep Petronilla Apollonia Ossendrecht 24-01-1876 Gorsel v.Bern.Gual
SNE0007TIM Sneep Pieter Meeuwis Ossendrecht 11-03-1876 Nieuwenh.v.M.P.
SNE0008TIM Sneep Klara Antje Willemstad 14-01-1860 Maris Aart
SNE0009TIM Sneep Maria Willemina Dinteloord 17-01-1898 Nieuwenh.v.Jan W
SNE0010NIE Sneep Dankert Fijnaart 21-12-1849 Lindonk v.Adra.Gerard.
SNE0011NIE Sneep Willem Steenbergen 12-02-1851 Lindonk v. Maria
SNE0012NIE Sneep Wilhelmina Petronilla  Ossendrecht 21-07-1874 Woutersen Pieter
SNE0001VAT Sneepels Anna H + Hendr.C Scherpenisse 24-03-1902 -
SNY0001ARC Snijder Cornelis Willem Stavenisse 15-12-1860 Verkerke Dingena
SNY0002ARC Snijder Jan Adriaan Willem St.Annaland 04-11-1886 -
SNY0003ARC Snijder Jacobus Leendert Oud-Vossemeer 06-12-1890 -
SNY0004ARC Snijder Jan Adriaan   Stavenisse 07-09-1862 Steendijk Willemina C.
SNY0005ARC Snijder Johannes Jacobus Stavenisse 05-09-1866 Looff de Rebekka Pra.
SNY0006ARC Snijder Leendert Jacobus Stavenisse 18-07-1869 Tuijnman Johanna C.
SNY0007ARC Snijder Marinus Jan St.Annaland 04-11-1887
SNY0008ARC Snijder Sara Johanna Stavenisse 01-08-1871 Panne v.d. Jan Gilles 
SNY0009ARC Snijder Wilhelmina Cornelia Stavenisse 17-09-1874 Anker Adriaan Corn.
SNO0002PRE Snoep Mietje Colijnsplaat 14-02-1876 Ongehuwd
SNO0005MUS Snoep Pieter St.Annaland 13-01-1875 Bruynzeel H.J.
SNO0006MUS Snoep Willem & Joh. St.Annaland 09-02-1903 Scherpenisse Pra A
SNO0006MUS Snoep Johannes Lieven St.Annaland 29-03-1906 Scherpenisse J.W.
SNO0007VIE Snoep Dina Krina St.Annaland 25-03-1892 Vossen v. Joh.
SNO0008VIE Snoep Corn.Pieter St.Annaland 26-02-1886 Gunst Neeltje
SNO0009FAS Snoep Jacomina St.Annaland 31-07-1899
SNO0010FAS Snoep Jannetje   St.Annaland 28-03-1896 Meer v/d Corn.
SNO0011FAS Snoep Cornelia St.Annaland 23-05-1902 Engelsman den M.
SNO0012FAS Snoep Leuntje Tannetje St.Annaland 17-02-1891 Slootmaker Leend.
SNO0003GEU Snoodijk Adriana Jozina s Hendrikskinderen 03-09-1881 Vrie v/d Quinten
SNO0004KOU Snoodijk Johannis Goes 05-04-1846 Dreu de Cornelia
SNO0001MOE Snouck Cornelia Geertr. St.Maartensdijk 08-12-1835 Bezooyen v.A.
SNY0001ARC Snijder Cornelis Willem Stavenisse 15-12-1860 Verkerke Dingena
SOE0010KIE Soetens Jacoba Oud-Vossemeer 25-06-1847 Wilde de Hubertus
SOE0016BRE Soetens Thona Jacoba Poortvliet 03-11-1860 Nieuwenh.v.Mar.Joh.
SOE0001GEU Soeters Janna Pieternella St.Annaland 12-02-1870 Heijboer Willem
SOE0002BOO Soeters Adriaan Johannes St.Annaland 04-04-1887 Geluk Tanna Jac.
SOE0003BOO Soeters Lambrecht Joh. St.Annaland 11-01-1876 Boogert Corn.
SOE0004BOO Soeters Elisabeth N.W. St.Annaland 09-08-1883 Boogaard W.A.
SOE0005BOO Soeters Lambrecht Abr. St.Annaland 10-02-1849 Duyzer Aberd.
SOE0006BOO Soeters Abraham St.Annaland 01-10-1841 Halteren v.Joh.
SOE0007BOO Soeters Jacobus Cornelis St.Annaland 06-11-1884 Slager Jac.Adr.
SOE0008BOO Soeters Jan Maarten St.Annaland 19-12-1874 Elenbaas Anna
SOE0009HEY Soeters Pieter Jan St.Annaland 21-05-1873 Kramer Eliz.Janna
SOE0011DUY Soeters Pieternella Adriana St.Annaland 19-09-1892 Schippers Adr.Mar
SOE0012DUY Soeters Marinus Abraham St.Annaland 12-01-1886 geëmigr.n.Canada
SOE0013DUY Soeters Janna Neeltje Will. St.Annaland 18-02-1888 Hiele van Jan
SOE0014DUY Soeters Pieter Jacobus St.Annaland 14-07-1884 Boer de Antonia Fred.
SOE0015DUY Soeters Abraham Johannis St.Annaland 22-10-1905
SON0004REG Son van Willem Rotterdam 15-09-1876 Hollestelle Tanne.
SON0001SCH Sonke Marinus Cornelis St.Maartensdijk 03-04-1889 Kloet Thona
SON0002BLA Sonke Jannetje Adriana Oud-Vossemeer 12-10-1857 Friderichs B.G.
SON0003DAA Sonke Marinus Cornelis St.Maartensdijk 08-03-1877 Luijk v.Adriana
SON0005DAL Sonke Adriana Marina Will. St.Maartensdijk 18-10-1910 Scherpenisse  J.W.
SOR0001OPR Sorber Hendrika Cornelia Scherpenisse 23-12-1854 Suurland Karel
SPE0003TIM Spelt van der Nicolaas Marius Steenbergen 17-08-1884 Nieuwenh.v.C.Fr.J.
SPE0001NIE Speijer Herman Kerkwerve 21-05-1880 Rotte Maria
SPE0002NIE Speijer Pieter Dreischor 01-01-1839 Jonker Maatje
SPL0001QUE Splunter van Elizabeth Anna St.Maartensdijk 18-06-1894 Westerweel C. 
SPL0002GEL Splunter van Cornelia Alida Scherpenisse 11-04-1883 Groenewege A.L.
SPL0003BEV Splunter van Geertruida Corna. St.Maartensdijk 21-08-1898 Ongehuwd
SPL0004KOU Splunter van Jan Leendert St.Maartensdijk 07-09-1896 -
SPL0005BLA Splunter van Cornelis Adriaan Poortvliet 14-10-1891 Blaas Jozina H.
SPR0001KOU Sprink Catharina Jacoba Breskens 11-02-1868 Friderichs W.G.
STA0001BLA Stapele van Marinus Gerard Tholen 09-08-1839 Geluk Adr.Jac.
STA0002GOR Stapele van Pieter Gerard Tholen 07-05-1872 -
STA0003BLA Stapele van Wilhelmina Adr. Tholen 13-04-1865 Kakebeeke S.
STA0004BLA Stapele van Marie Tholen 29-04-1878 -
STA0005BLA Stapele van Johannis Marinus Tholen 22-08-1868 -
STA0006ARC Stapele van Pieter Daane  Tholen 20-05-1834 Gorsel v.Geertje
STA0008ARC Stapele van Cornelis Wilhelm Tholen 29-09-1876 Schut Margaretha
STA0009ARC Stapele van Johan Cornelis Tholen 07-07-1761 Duijmaer c.Twist M.J.
STA0010ARC Stapele van Jan Lambertus Tholen 01-08-1800 Vermasen H.L.M.
STA0011ARC Stapele van Marinus Gerard Tholen 09-08-1839 Geluk Adriana Jacoba
met vrouw en kinderen
STE0008 ... Stee van  Pieter Poortvliet 18-11-1841 Bijnagte Corn.
STE0015MUL Stee van  Cornelia s H Arendskerke 08-07-1850 Boonman Laurens
STE0022JON Stee van  Maria   St.Annaland 15-06-1869 Jonge d.Jan Mar.
STE0001.... Steenbeek Klazina IJsselstein 08-01-1886 -
STE0042KOU Steenblok Johanna s- H.Arendskk. 16-02-1885 Meulbroek Floris
STE0043KOU Steenblok Janna s- H.Arendskk. 16-09-1850 Engelaar Pieter
STE0054DOR Steenblok Willemijna Kapelle 11-066-1865 Steketee Korn.
STE0002GEL Steendijk Maria Cornelia Stavenisse 28-06-1861 Slikke v/d A.H.
STE0004VAT Steendijk Cornelis Stavenisse 04-09-1864 Vate v/d Eva W.
STE0005BLA Steendijk Willemina Corn. Stavenisse 16-08-1864 Snijder Jan Adr.
STE0018BLA Steendijk Cornelis Stavenisse 21-04-1913 Geluk Maartje W.C
STE0019GEL Steendijk Jacoba Cornelia Stavenisse 19-02-1871 Wagemaker Jan M
STE0040ARC Steendijk Maria Goes 21-05-1821 Heel v.Teunis
STE0041ARC Steendijk Annetta Leonora W. Goes 30-01-1830
STE0013PRI Steenland Adriana Nieuwerkerk 03-12-1813 Snauw Arie
STE0017DYK Steenland Dirk Pieter Dreischor 29-09-1897 Overbeeke Eliz.M.
STE0021BOO Steenpoorte Cornelia Pietern. Oosterland 21-09-1877 -
STE0030KOU Steenpoorte Cornelis Tholen 22-02-1840 Ongehuwd
STE0031KOU Steenpoorte Willem St.Philipsland 21-09-1829 Wieringa Anna
STE0012KOU Steketee Jacoba Yerseke 13-01-1888 Boomgaard v/d C.
STE0016FAS Steketee Andries Marinus St.Annaland 26-02-1871 Schouwen v.Neel.J.
STE0020STE Steketee Barbara Yerseke 05-03-1899 Douw Joh.Corn.
STE0023WEE Steketee Maria Scherpenisse 19-08-1876 -
STE0024WEE Steketee Janna Scherpenisse 30-07-1865 -
STE0025WEE Steketee Neeltje   Scherpenisse 06-07-1872 Weele v/d Izak M.
STE0027WEE Steketee Adriana Anna 24-03-1908 -
STE0028WEE Steketee Andries   St.Maartensdijk 25-12-1852 Slootmaker Janne.
STE0029WEE Steketee Leendert Scherpenisse 10-11-1877 Halteren v.Corna G
STE0032WEE Steketee Leendert Marinus St.Maartensdijk 03-10-1826 2. Ketting Leentje
STE0033WEE Steketee Neeltje Lena Scherpenisse 17-04-1850 Weele v/d Matth.
STE0037LEP Steketee Maria Catharina Baarland 09-07-1815 Bruggeman Pr.
STE0039MEE Steketee Catharina   Baarland 05-05-1823 Burger Jacob
STE0045KOU Steketee Maarten s-H.Arendskk. 28-09-1880 Beaufort Maria
STE0046KOU Steketee Jannetje s-H.Arendskk. 16-03-1882 Meeuwse Maarten
STE0047KOU Steketee Willemina s-H.Arendskk. 01-07-1886 Meeuwse Joh.
STE0048KOU Steketee Lena s-H.Abtskerke 05-03-1883 Asperen v.Verv.B.
STE0049KOU Steketee Pieternella s-H.Abtskerke 13-03-1882 Gaillard Daniël P.M.
STE0050NIE Steketee Margaretha s-Gravenpolde 08-02-1818 Meeuwse Jacob
STE0051MEE Steketee Geertje Baarland 13-12-1884 -
STE0052MEE Steketee Adriana s H-Arendskk. 25-05-1877 -
STE0003POL Stel van der Marinus Catharinus Tholen 24-11-1886 Slikke v/d Janna
STE0014OOR Stel van der Elizabeth Poortvliet 14-02-1867 Nood de Cornelis
STE0034OOR Stel van der Catharina   Poortvliet 30-11-1861 Heyboer Mattheus
STE0038ARC Stel van der Marinus Pieter Hoedekenskerke 07-04-1881 Graaf de Jozina
STE0007KOU Stellenaar Christiana Maria Rotterdam 23-10-1875 Kousemak.Ben
STE0009DOR Steyn Maatje St.Annaland 02-07-1836 Dorst Jac.Corn.
STE0010BIE Steyn Adriaantje St.Annaland 29-06-1835 Bierens Laban
STE0036HOE Steyn Jacobus   Middelburg 30-11-1850 Engelen v.Math.M.F.
STE0053PUT Steyn Cornelis St.Annaland 01-07-1840 Elsacker Eliz.Jacoba
STE0006HAN Steyn Jacoba St.Annaland 08-03-1884 Heijboer Paulus W
STE0011MUS Stelle van de Adriaan  St.Annaland 16-09-1861 Manteau Hendr.
STO0025FAS Stoel Willem Pieter Stavenisse 15-04-1912 Boomsluiter E.C.
STO0014HEY Stokman Catharina   Scherpenisse 21-12-1840 As v.Ferdinand
STO0019NOO Stolk Adriana Dirkje Dinteloord 23-07-1887 Noom Nelewart
STO0006GEL Stols Willemina Marina Tholen 17-02-1889 Ongehuwd
STO0007GEL Stols Neeltje Willemina Tholen 26-01-1884 Vrieze de
STO0009GEL Stols Cornelis Christ. Tholen 17-02-1887 Blok Maatje
STO0010HOE Stols Abraham St.Maartensdijk 10-01-1848 Vroegop Johan.
STO0011WIE Stols Cornelis St.Annaland 26-12-1837 Ongehuwd
STO0012NIE Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 30-10-1878 Stoutjesdijk E.P.
STO0015GEL Stols Cornelia C.H. Stavenisse 18-03-1847 Geluk G.C.M.
STO0018LEY Stols Francina Willemin. St.Annaland 05-02-1878 Male v/d Karel
STO0023BLA Stols Cornelia Pietern. Tholen 26-08-1843 Bal Corn.Gabr.
STO0024 Stols Antonetta Jacoba St.Philipsland 31-12-1872 Hage Joh.Evert
STO0030FAS Stols Aberdina Izabella St.Annaland 30-03-1889 Goedegeb.Jac.L.
STO0031FAS Stols Leijntje Tholen 11-09-1835 Lange de Jan Jac.
STO0035NIE Stols Hendrika Machelina St.Philipsland 13-11-1837 Nieuwenh.v.Anth.K.
STO0037STO Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 15-01-1846 Nieuwenh.v.Wil.T.
STO0038STO Stols Jacoba Pieternella Stavenisse 04-02-1840 Ongehuwd
STO0039FRI Stols Jacoba Helena C.  St.Philipsland 15-08-1849 Giljam Boudewijn
STO0040FRI Stols Willemina Pra. St.Philipsland 31-03-1877 -
STO0041ARC Stols Corn.Hub.Adriaan St.Philipsland 01-12-1906 Zandee Neeltje J.
STO0042ARC Stols Jozina Jacoba W. St.Philipsland 28-10-1871 Dijke v.Abraham
STO0043ARC Stols Elizabeth Corna.Ol Nieuwerkerk 30-05-1888 Nieuwenh.v.Meeuw.
STO0044ARC Stols Maria Jacoba St.Philipsland 04-08-1886 Westen v.Barthel J
STO0045ARC Stols Jacobus Johannes Nieuwerkerk 20-01-1896 Putte Levina Janna
STO0046ARC Stols Pieternella Tholen 05-05-1823 Friderichs Bern.G.
STO0047STO Stols Jacobus Anthonie St.Philipsland 27-03-1903
STO0048STO Stols Jacobus St.Philipsland 29-10-1812 2.Wagemaker C.
STO0052NIE Stols Helena Cornelia Tholen 21-06-1876 Nieuwenh.v.Arij Jac.
STO0032 Stouten Maria   St.Maartensdijk 21-12-1880 Bazen Cornelis
STO0033FAS Stouten Wilhelmina    St.Maartensdijk 05-02-1868 Reeders Jacob C.
STO0001GEL Stoutjesdijk Jacoba Anthoinet. Tholen 06-08-1855 Geluk Ant.Mar.
STO0002GEL Stoutjesdijk Maatje Schoondijke 28-12-1890 Noom Adriaan
STO0003GEL Stoutjesdijk Jacobus Cornelis Schoondijke 21-11-1887 Noom Jannetje P
STO0004GEL Stoutjesdijk Cornelia Schoondijke 08-03-1886 Westen van H.
STO0005GEL Stoutjesdijk Jacob Anthonie Tholen 17-04-1858 Dorst Janna
STO0008GEL Stoutjesdijk Elena Pieternella Tholen 13-04-1883 Stols Jac. Anth.
STO0013OUD Stoutjesdijk Pieternella Maria Stavenisse 10-11-1865 Smits Willem M.
STO0016SPE Stoutjesdijk Maatje St.Maartensdijk 11-07-1868 Gaakeer Arie
STO0017WIL Stoutjesdijk Adriana Cornelia Stavenisse 15-09-1880 Oudesluys Mich
STO0020QUE Stoutjesdijk Johanna Katalina Oud-Vossemeer 12-01-1856 Blankert Joh.A.
STO0021WES Stoutjesdijk Marinus Jacobus Tholen 22-12-1833 Geluk K.v.Dalen
STO0022WES Stoutjesdijk Cornelis Hub.Adr Tholen 20-11-1853 Bierens Korn.J.
STO0027ARC Stoutjesdijk Pieternella Paulina Oud-Vossemeer 06-11-1886 Gebraad Gerardus
STO0028ARC Stoutjesdijk Jan Cornelis Oud-Vossemeer 12-09-1891 Paasse Adriaantje
STO0029ARC Stoutjesdijk Hubertus Izak Oud-Vossemeer 18-11-1884 Linthout Korna L.M
STO0034GIL Stoutjesdijk Marinus Jacobus Tholen 07-11-1881 Geluk Tanna Adra
STO0036GEL Stoutjesdijk Johannes St.Maartensdijk 01-01-1885 Slikke v/d C.Ant.J.
STO0049KLA Stoutjesdijk Abraham Cornelis Oud-Vossemeer 14-07-1892 Roozemond Maria
STO0050RYS Stoutjesdijk Jacomina Tholen 22-07-1907 Geluk Andries Pr.
STO0051RYS Stoutjesdijk Cornelia Jozina Tholen 11-11-1908 Polderman Mar.Pr.
STR0008VIN Straaijer Thona Burgh 01-01-1884 Krijger Marinus
STR0009VIN Straaijer Pieternella   Burgh 07-12-1874 Hoornick Pieter
STR0010VIN Straaijer Bartel Serooskerke 24-05-1839 Boer den Krina
STR0011VIN Straaijer Adriaantje Burgh 16-08-1877 Verhulst Marinus
STR0001STR Strien van Catharina Maria St.Philipsland 07-08-1878 Nieuwenh.v.K.
STR0002STR Strien van Cornelis Wolphaartsdijk 05-10-1846 Remijnse Maria
STR0003STR Strien van Cornelis St.Philipsland 18-05-1882 Verlare Maria
STR0004STR Strien van Jan Wolphaartsdijk 22-03-1872 Gaakeer I.C.J.
STR0005KOU Strien van Cornelia Adr.Pra Wolphaartsdijk 04-04-1849 Linde Adriaan v/d
STR0006KOU Strien van Johanna   Wolphaartsdijk 07-0..-1851 Hof op 't Adriaan
STR0007KOU Strien van Sara Wolphaartsdijk 29-06-1857 Hof op 't Adriaan
STR0012MEE Strien van Neeltje Cornelia Driewegen 24-08-1857 Burger Bastiaan
STR0013MEE Strien van Christina Wilh.Jaco s H-Abtskerke 29-04-1872 Berrevoet Maarten
SUU0001GEU Suurland Martinus Stavenisse 08-08-1880 Slikke v/d C.An.
SUU0002WIE Suurland Cornelis Poortvliet 28-11-1891 Zwagemaker J.C.
SUU0003MOL Suurland Boudewijn Mart. Stavenisse 08-09-1849 Elenbaas M.J.
SUU0004FAS Suurland Catharina Scherpenisse 30-08-1862 Dijke v.Hendrik
SUU0005HON Suurland Karel Scherpenisse 20-09-1873 Hond de Maria J.
SUU0006OPR Suurland Benjamin Scherpenisse 09-06-1831 Klos Willemina
SUU0007OPR Suurland Jan Scherpenisse 15-12-1871 Andriesse Josina
SUU0008OPR Suurland Lena Maria Scherpenisse 14-10-1906 Muller Samuël Corn.
SUU0009OPR Suurland Anna Pieternella Scherpenisse 09-11-1873 -
SUU0010OPR Suurland Pieter Scherpenisse 22-05-1865 Ongehuwd
SUU0011OPR Suurland Adriaan Sebastiaan Scherpenisse 27-03-1857 Knulst Pieternella
SUU0012OPR Suurland Izak Andreas Scherpenisse 01-10-1866 Kraaikamp Herm.G.
SUU0013OPR Suurland Wessel Marinus Scherpenisse 14-01-1869 Roda Antje
SUU0014OPR Suurland Johanna Philippina Scherpenisse 26-04-1858 Reeders Andreas
SUU0015OPR Suurland Cornelia Willemina Scherpenisse 05-01-1900 Opree Arie Benjamin
SUU0016OPR Suurland Willemina Cornelia Scherpenisse 20-03-1898 -
SUU0017OPR Suurland Benjamin Scherpenisse 16-01-1904 Braal Maria
SUU0018OPR Suurland Clasina Wilhelmina Stavenisse 26-06-1889 -
SUU0019OPR Suurland Anna Pieternella Scherpenisse 09-11-1873
SWE0002ARC Swenne Cornelis Adriaan  Sprang 17-01-1880 Vrieze Maria Ant.
SWE0001MIN Swerus Catharina Pra. Oud-Vossemeer 12-02-1895 Berkey Jan

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's