Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678837


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur, m.u.v. de maanden juli, augustus en januari. In 2019 zijn we ook de eerste zaterdag van juni gesloten.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2019

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

Letter I:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
IDS0001LEY Idsardi Eelkje Ternaard. 08-06-1878 Oosterh.Alb.G.
ILM0001FAS Ilmer Jan Philippus Middelburg 29-12-1838 Buijs Maria Berb.
ILM0002FAS Ilmer Jan Middelburg 27-10-1873 Jonge de Dina
ILM0003FAS Ilmer Andries Middelburg 15-09-1876 Engelsman d.Tan.
ILM0004FAS Ilmer Marinus Philippus Middelburg 31-12-1879 Baare de Maria Fr.
ILM0005FAS Ilmer Angenees Maria Middelburg 30-08-1882 Sinke Kornelis
ILM0006FAS Ilmer Angenees   Middelburg 04-09-1842
IST0001MIN Istha Johannis Oud-Vossemeer 02-07-1891 Vaders Lena L.
IST0002MIN Istha Anna Catharina Oud-Vossemeer 01-05-1900 -
IWA0001 Iwaarden van Jannetje Stavenisse 23-10-1845 Gaakeer Abr.
IWA0002ROO Iwaarden van Cornelis Stavenisse 07-03-1819 Oostdijk Pietern
IWA0003 Iwaarden van Elizabeth Stavenisse 16-03-1857 Leune Maarten
IWA0004KOO Iwaarden van Hubregt Kruiningen 12-09-1860 2. Wabeke C.M.
IWA0005BRU Iwaarden van Cornelia Stavenisse 01-04-1868 Vreugdenhil Alb.
IWA0006KOU Iwaarden van Jan Kruiningen 10-04-1888 Schipper Neeltje M.
IZE00001KOU Izeboud Willem Ritthem 15-10-1861 Meyers Suzanna
IZE00002KOU Izeboud Suzanne Ritthem 17-06-1889 Lorier Jan
Letter J:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
JAG0013KOU Jager Maria Gerarda Elburg 18-10-1847 Schriek Pieter Corn
JAG0001HOF Jager de Cathalina Ellewoutsdijk 20-03-1871 Karelse Jan
JAG0002TRA Jager de Martina s H-Arendskerke 23-02-1824 Oosten van W.
JAG0005KOO Jager de Marinus Adr. Kapelle 03-06-1875 Meulenb.Th.C.
JAG0008PIE Jager de Elizabeth Scherpenisse 03-12-1919 Joppe Adr.Abr.
JAG0010ARC Jager de Neeltje   Rilland 12-08-1850 Zandee Johannis
JAG0012KLA Jager de Francina Maria Waarde 28-04-1900 Louwierse Chr.Hen.
JAG0003VIE Jagt Grietje Scherpenisse 28-01-1864 Kaashoek Joh.
JAG0004VIE Jagt Pieter Scherpenisse 25-11-1885 Geluk Lena
JAG0011….. Jagt Pieternella Oud-Vossemeer 19-09-1884 Daalen van Izaäk
JAG0006FAS Jagt van der Adriana Jacoba St.Annaland 25-10-1897 Vaders Leendert C
JAG0007FAS Jagt van der Johanna St.Annaland 02-10-1906 Weijler Ary Mar.
JAG0009BEV Jagt van der Maatje St.Annaland 09-02-1870 Beveren v.Mart.
JAK0001KOU Jakobsen ? Jan Grijpskerke 30-04-1886 Dekker Willem.Pra
JAN0016DOR Janse Adriana   St.Maartensdijk 29-12-1865 Slager Anthony
JAN0027HOE Janse Adriana   St.Maartensdijk 26-11-1864 Riedijk Lambregt
JAN0038KOU Janse Wilhelmina Benjamina Tholen 10-05-1880 -
JAN0001JAN Jansen Cornelis Tholen 26-01-1873 Schot Maria
JAN0004DYK Jansen Hector Tholen 17-03-1887 Baay Willimina
JAN0006DYK Jansen Pieter Tholen 02-07-1845 Linde v/d Korn.
JAN0010VEL Jansen Maria Tholen 05-11-1876 Vessem v.Jacob
JAN0009VEL Jansen Johanna Tholen 13-09-1887 Velde v/d Corn.J
JAN0014 Jansen Cath.de Vos-Burg. 18-11-1908 Willson Herb.Anth
JAN0017 Jansen Johanna Barendina Tholen 15-03-1887 Rooze Abraham
JAN0020BLA Jansen Jacobus Marinus Eede 10-01-1851 Sighem van Klara
JAN0021NOO Jansen Jacob Oud-Vossemeer 21-07-1819 Laven Maria
JAN0022NOO Jansen Maria Martha Poortvliet 11-12-1857 Muller Jacob
JAN0023NOO Jansen Kind.Hermanus Poortvliet 15-08-1850 Hartog Wilha.
JAN0024NOO Jansen Cornelis Tholen 21-09-1825 Rijke de Jacoba
JAN0025NOO Jansen Martha Francina Poortvliet 19-10-1851 Pape Jacob Mar.
JAN0026GEL Jansen Dirk Middelburg 05-06-1872 Muller Jozina M.
JAN0029POL Jansen Elizabeth Poortvliet 03-10-1845 Oudesluijs Leend.M.
JAN0032OOR Jansen Elizabeth Tholen 01-02-1892 Ongehuwd
JAN0033BEV Jansen Abraham Marinus St.Maartensdijk 14-03-1874 Potappel Maria
JAN0034KOU Jansen Pieter Tholen 26-11-1901 Schot Huberdina P.
JAN0035KOU Jansen Job Tholen 30-12-1904 Quist Johanna Pra.
JAN0036KOU Jansen Kornelia Tholen 08-03-1904 Uijl Dirk Cornelis
JAN0037KOU Jansen Elizabeth Tholen 26-04-1905 Jansen Hector
JAN0002RYK Jansens Geertruy Scherpenisse 12-11-1850 Klos Hendr.Dan.
JAN0003HEY Jansens Johanna Geertrui Poortvliet 05-06-1889 Graaff de Adr.
JAN0007ELE Jansens Cornelis Marinus Tholen 25-04-1875 -
JAN0008ELE Jansens Jacob Marinus Scherpenisse 02-12-1841 Potter Martha
JAN0005DYK Jansens Leendert Oud-Vossemeer 04-12-1868 Pagtenaar J.
JAN0011STE Jansens Johanna Geertrui Poortvliet 05-06-1889 Graaf de Adriaan
JAN0012STE Jansens Laban Jacob Scherpenisse 14-02-1889 Bolier Pieternella
JAN0013STE Jansens Leendert Scherpenisse 14-07-1853 Kot Pietern.Corn
JAN0015STE Jansens Adriana Catharina Scherpenisse 29-03-1879 Hoogerh.Joh.
JAN0028 ….. Jansens Felix Gerardus Tholen 22-05-1857 Backer de Korna.M
JAN0030QUA Jansens Pieternella Lena Poortvliet 21-09-1895 -
JAN0031QUA Jansens Laban Jacob Scherpenisse 14-02-1899 Bolier Pieternella
JAN0018FAS Janssen Adriana Rosette C. Middelburg 13-10-1882
JER0001GUN Jeroense Lientje St.Annaland 30-05-1868 Witte de Adriaan
JIL0001KOU Jille Jan Wissenkerke 18-10-1785 Meulmeester T.
JOB0001STO Jobse Barendina Scherpenisse 26-05-1868 Houte v.d.Jacobus
JOG0001MUS Jogchem Maatje Tholen 28-10-1834 Soetens Jac.
JON0018BEV Jong de Neeltje Maatje Stavenisse 11-09-1897 Dumeniet Arie
JON0001HAG Jonge de Janna Abramina St.Maartensdijk 03-05-1869 Elenbaas D.G.
JON0002 Jonge de Pleuntje Hoek 05-01-1871 Kraker de Jozias
JON0003GEL Jonge de Clement Tholen 27-11-1861 -
JON0004PIE Jonge de Grietje Scherpenisse 26-06-1862 Kooman Leend.
JON0005HAG Jonge de Johannes Jan St.Maartensdijk 19-09-1840 Vermeulen J.
JON0006SAK Jonge de Jannetje Tholen 24-02-1790 Cornelis Simon
JON0007VEL Jonge de Anna Maria Oud-Vossemeer 01-04-1882 Velde v/d Jan C.
JON0008VEL Jonge de Pieter Oud-Vossemeer 06-09-1896 -
JON0009VEL Jonge de Johannis Pieter Tholen 02-03-1901 -
JON0010STE Jonge de Abraham St.Annaland 27-10-1859 Geluk Pietern.S.
JON0011STE Jonge de Pieter St.Annaland 15-01-1908 Feijtel Pieternella
JON0013SLA Jonge de Maria Oud-Vossemeer 07-09-1893 Paape Jacob
JON0014RUY Jonge de Cornelis Jacobus Tholen 04-05-1883 Quist Johanna
JON0015FAS Jonge de Dina s H-Arendskerke 15-07-1873 Ilmer Jan
JON0016MUL Jonge de Cornelis Ovezande 06-02-1876 Boonman Appoll.
JON0019VES Jonge de Willemijna Tholen 11-01-1885 Vessem v.Levinus J
JON0020VES Jonge de Hendrik Clement Tholen 22-11-1853 Hoeffelen v.Leena
JON0021VES Jonge de Antje Huiberdina Tholen 11-01-1880 Vries de Rense
JON0022VES Jonge de Hendrina Willemina Tholen 16-08-1886 Bijl Hendrik
JON0023JON Jonge de Johanna Tholen 06-09-1882 Bijl Hendrik
JON0024JON Jonge de Domus Tholen 21-02-1890 Mulder Dr.Anna M.
JON0025JON Jonge de Benjamin Tholen 16-11-1883 Deurloo Tona
JON0026JON Jonge de Jobje Tholen 14-12-1888 Rijssel v.Hendr.Cl.
JON0027JON Jonge de gezin van Jan Mar. Tholen 23-06-1866 Stee van Maria
JON0028KOO Jonge de Geertruit Kapelle 30-12-1865 Kostense Jan
JON0029VER Jonge de Cornelia Cath.Joha Poortvliet 28-11-1832 Vercouteren Lamb.
JON0030LEP Jonge de Cornelis met gezin Kapelle 15-04-1869 Wal v.d.Geertr.
JON0031JON Jonge de Jan Mar. met gezin Tholen 23-06-1866 Stee van Maria
JON0032DOR Jonge de Johannes Jan Goes 30-07-1908 Luyk v.Jacomina Cath.
JON0012KOU Jongepier Cornelia Middelburg 15-07-1848 Cornelisse Nic.
JON0017NIE Jonker Maatje Serooskk.(Sch) 06-03-1854 Speijer Pieter
JOO0001HUY Joosse Cornelia Goes 24-09-1891 Huybregtse Adr.
JOP0001MUS Joppe Grietje Scherpenisse 20-10-1865 Hage Jan
JOP0002MUS Joppe Thona Cornelia Scherpenisse 18-09-1873 Hoven v/den Corn.
JOP0003PIE Joppe Adriaan Abraham Scherpenisse 05-04-1914 Jager de Elizabeth
JOP0004KOU Joppe Willem Andries Oud-Vossemeer 07-03-1853 X  ?
JOP0005VER Joppe Maria Cornelia Tholen 05-07-1866 ongehuwd
JOP0006VER Joppe Michiel Tholen 18-09-1871 ongehuwd
JOP0007VER Joppe Janna Cornelia Tholen 07-01-1901 Vercouteren Jan J.
JOP0009HOO Joppe Jan  Kattendijke 25-08-1847 Nijsse Maatje
JOP0008HOO Joppe Maria Driewegen 01-04-1884 -
JOP0009KOU Joppe Adriaan   Oud-Vossemeer 23-10-1855 Breure Lena
JOP0010KOU Joppe Abraham Oud-Vossemeer 31-05-1895 Luijk Lena Adriana
JOP0011KOU Joppe Willem Oud-Vossemeer 05-08-1885 Welleman Johanna
JOP0012KOU Joppe Willemina Oud-Vossemeer 27-10-1887 ongehuwd
JOP0013KOU Joppe Pieter Oud-Vossemeer 27-10-1896 ongehuwd
JOP0014KOU Joppe Pieternella Oud-Vossemeer 22-06-1892 ongehuwd
JOP0015KOU Joppe Jan Oud-Vossemeer 20-04-1898 Luijk Jacoba Johanna
JOP0016KOU Joppe Adriaan Jacobus Oud-Vossemeer 22-03-1932
JOP0017NIE Joppe Maria Steenbergen 27-07-1800 Lindonk Meeuwis
JUM0001NOO Jumelet Jacomina Catha. Bruinisse 18-03-1874 -
JUM0002NOO Jumelet Suzanna Bruinisse 13-09-1881 -
Letter K:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
KAA0001POL Kaan Helena Josina Zierikzee 22-07-1881 Verpoorte Marinus
KAA0006ROO Kaashoek Isaak St.Maartensdijk 29-05-1840 Ketting Cath.
KAA0009ROO Kaashoek Johannes Adriaan St.Maartensdijk 26-05-1881 Kaat Lucretia Joz.
KAA0008ROO Kaashoek Pieter St.Maartensdijk 06-02-1885 Gunst Corn.Bar.
KAA0010HAV Kaashoek Janna Wilh. Scherpenisse 23-03-1888 -
KAA0011KAA Kaashoek Abraham St.Annaland 22-11-1890 Scherpenisse P.
KAA0012MUS Kaashoek Jacob St.Annaland 18-02-1896
KAA0013FAS Kaashoek Hendrina Corna St.Annaland 29-10-1873 Voshol Jan
KAA0014 Kaashoek Johannis Frans St.Annaland 16-11-1919 Goedegebuure J.
KAA0015MUS Kaashoek Jannetje St.Annaland 18-02-1875 Scherpenisse W.
KAA0016FAS Kaashoek Johanna Herkingen 29-03-1852 Bruijnzeel L.J.
KAA0017FAS Kaashoek Johannes Frans St.Annaland 21-01-1886 Poortvliet v.Laurina
KAA0018FAS Kaashoek Francina Johanna St.Annaland 23-03-1884 Goedegebuure J.
KAA0019FAS Kaashoek Jan Rokus St.Annaland 27-11-1882 Jonge de Francina
KAA0020FAS Kaashoek Maria Cornelia St.Annaland 28-03-1885 Heijboer Gabriël
KAA0021ROZ Kaashoek Jacoba Pieternella St.Maartensdijk 16-12-1906 Roozemond Leend
KAA0002ROO Kaat Jozina Poortvliet 01-02-1887 Schot Benj.W.
KAA0003ROO Kaat Eliza Poortvliet 15-12-1893 -
KAA0004ROO Kaat Cornelis Poortvliet 08-05-1888 Duyzer Laurina
KAA0005ROO Kaat Cornelia Poortvliet 27-10-1890 Andriesse L.M.
KAA0007ROO Kaat Laurina Catharina St.Annaland 01-02-1885 Splunder v.L.J.
KAB0001MUS Kabbedijk Johannes Numansdorp 14-09-1881
KAB0002FAS Kabbedijk Cornelis Numansdorp 13-06-1877 Gorsel v. Helena Phil.
KAK0001BLA Kakebeeke Simon Waarde 05-03-1854 Stapele v.W.A.
KAK0002KOU Kakebeeke Jan Nw.en St.Joosland 31-08-1783 Jeras Apolonia
KAL0001KOU Kaland Jan Westkapelle 28-02-1883 Schouwenaar Sus.
KAL0002KOU Kaland Pieter Paulus Yerseke 04-04-1909
KAM0001BLA Kamhout Willem Marinus Tholen 12-05-1853 Dijke v.Elis.Jos.
KAM0002KAM Kamerling Arend Herkingen 19-09-1840 Me(e)rtens Cath.
KAM0003ZWI Kampman Ricus Elias Middelburg 16-10-1882 Vermeulen Q.H.A.
KAR0001HOF Karelse Jan Borssele 30-01-1871 Jager de Cathal.
KAR0002STE Karelse Job s H-Arendskk. 21-12-1837 Ongehuwd
KAS0001WES Kasse Elisabeth Joh. Kleverskerke 25-01-1895 Reynierse 
KAS0002MUS Kasseband Maatje Scherpenisse 08-03-1853 Tholenaar Adriaan
KAU0001KLA Kauffmann Maria Geertruida St.Maartensdijk 26-12-1892 -
KAU0002KLA Kauffmann Maatje St.Maartensdijk 21-08-1889 Coomans Jacob
KAU0003HAG Kauffmann Elizabeth Louisa J. St.Maartensdijk 22-8-1902 Bil Pieter Andreas
KEG0001KOK Kegge Cornelis Jan Tholen 16-03-1858 Sakkoo Maria
KEG0002MUS Kegge Cornelis Marinus Tholen 03-03-1808 Leenheer Jacoba C
KEL0001GEU Keller Wilhelm Jacobus Arnhem 07-12-1885 Wiechers H.Z.
KER0001KON Kerremans Mattheus Joh. Breda 11-02-1826 Ongehuwd
KER0002KOU Kerkhove Pieternella Vrouwenpolder 24-07-1889 Ongehuwd
KES0004DOR Kesselaar Louiza Maria Kattendijke 07-01-1900 Vlieger Gillis
KES0001BOO Kesteloo Jan Machiel Oosterland 15-01-1886 Berman Janna
KES0002KLA Kesteloo Pieternella Adriana Poortvliet 09-10-1904 Wiltenburg Mar.Pr.
KES0003KOU Kesteloo Cornelis Middelburg 20-10-1867 Leijnse Willem.C.
KET0001ROO Ketting Neeltje Johanna St.Maartensdijk 29-10-1858 Kouwer David
KET0002ROO Ketting Johannes   St.Maartensdijk 03-06-1848 Sande v.d Jannetje
KET0003HEY Ketting Cornelis Hendrik St.Annaland 02-12-1890
KEU0012REG Keukelaar Maria Wolphaartsdijk 11-10-1877 1.Verstelle,M.2.Smit
Keu0013REG Keukelaar Adriaan Wolphaartsdijk 23-02-1849 Valkier Janna
KEU0001MUS Keulen van Barbara Tholen 20-07-1857 Quist Cent
KEU0002NIE Keulen van Johannes Ritthem 26-01-1891 Voogd de Maria
KEU0005MUS Keulen van Barbara Tholen 17-10-1891
KEU0006MUS Keulen van Martinus Tholen 27-11-1861 Schot Tona Suz.
KEU0007MUS Keulen van Anthonie Tholen 06-01-1896 Giljam Jacoba C.
KEU0008MUS Keulen van Pieternella Corna Tholen 11-11-1881 Schot Job
KEU0003JAS Keur Jannetje Scherpenisse 07-06-1887
KEU0004 Keur Willem Johannis St.Annaland 25-04-1922 Geluk Anthonia P.
KEU0009NOO Keur Neeltje   Scherpenisse 18-04-1873 Hartog Gerard
KEU0010MUS Keur Jan Herkingen 11-09-1816 Dussen v.Neeltje
KEU0011VER Keur Neeltje Scherpenisse 07-02-1877 Ongehuwd
KEU0014GUN Keur Jacob St.Annaland 07-01-1893 Witte de Cornelia
KIE0004PRI Kielman Pieter Johannes Hoek 06-02-1813 Ongehuwd
KIE0001WIL Kievit Cornelia Jannetje Scherpenisse 25-02-1878 Wilde de Mar.P.
KIE0002ELE Kievit Karel Scherpenisse 13-02-1903 Kauffman J.J.
KIE0003ELE Kievit Marinus Adriaan Oud-Vossemeer 04-05-1866 Rijstenbil Forra
KIE0005BLA Kievit Marinus   Oud-Vossemeer 14-02-1880 Douw Maria Lena
KIE0006BLA Kievit Jan Poortvliet 13-05-1876 Dijke v. Adriana
KIE0007FAS Kievit Cornelis Scherpenisse 10-02-1850 Vos Neeltje Adria.
KIE0008FAS Kievit Abraham Oud-Vossemeer 22-10-1885 Dijke v.Jacoba J.
KIE0009FAS Kievit Jannetje Scherpenisse 03-10-1889 Houdt v. Johannis
KIK0001KOU Kikke Hendrik Edam ….-…-1850 Koomen Geertje
KLA0001MUL Klaasse Francina St.Maartensdijk 24-12-1879 Bazen Dimme J.
KLA0004ROG Klaassen Abraham Tholen 28-11-1864 Korte de Esther
KLA0005ROG Klaassen Krijna Tholen 30-03-1862 Linde v.d.Gommert
KLA0002KOU Klap Elisabeth   Nw.en St.Joosland 06-02-1888 Cornelisse Corn.
KLA0003KOU Klap Ida Laurina Krabbendijke 03-08-1909
KLE0009PUT Klein van der Marinus Jan Stavenisse 04-06-1873 Ongehuwd
KLE0005KIE Kleppe Cornelis Marinus Scherpenisse 01-09-1881 Jeremias Jann.Ton
KLE0006KIE Klerck de Elize Dina Tholen 07-11-1891 Deurloo Mar.Corn.
KLE0007VER Klerck de Machiel Marinus Tholen 04-05-1906 Vercouteren Jak.
KLE0001GEU Klerk de Maatje s H-Arendskerke 25-03-1813 Huisson Jacob
KLE0002GEU Klerk de Adriaan Kapelle 07-07-1875 Waard d.Suzan.
KLE0003VER Klerk de Pieternella Joh. Tholen 26-07-1880 Goedegeb.Pr.
KLE0008BAK Klerk de Johannis Oud-Vossemeer 01-04-1887 Zande v.d.Joha.Adr
KLE0004PRI Kleuver Carl Johann Niederpleis (D) …-…-1853 Leeuwen v.Fred.J.
KLI0001POL Klippel Elizabeth Corn. Bruinisse 23-01-1889 2. Brak Arie
KLI0002POL Klippel Wilhelmina Adr. Bruinisse 05-11-1890 Dalen v.Mar.Jac.
KLO0004HAG Kloet Lena Willemina St.Maartensdijk 31-10-1845 Hage Anthonie
KLO0005HAG Kloet Adriana St.Maartensdijk 01-05-1848 Wilde de Hub.
KLO0007GEU Kloet Marinus Willem St.Maartensdijk 14-11-1867 Dijke v.Joh.W.
KLO0009RUI Kloet Cornelis Adriaan St.Maartensdijk 06-04-1862 Rhee v/d Maria
KLO0010RUI Kloet Johannes Mar. St.Maartensdijk 13-10-1863 Goedegeb.Joh.
KLO0012ROO Kloet Willem Marinus St.Maartensdijk 21-11-1870 Dijke v.P.M.
KLO0017GEU Kloet Andreas Marinus St.Maartensdijk 23-06-1900 Slikke v.d.Sara J.
KLO0018MUL Kloet Willemina Pietern. St.Maartensdijk 13-02-1897 Geluk Andries P
KLO0011RUI Kloet 4 Kinderen - - Rhee v/d Maria
KLO0020ROO Kloet Andreas St.Maartensdijk 17-03-1837 Hage Wilhelmina
KLO0022MIN Kloet Bartel Adriaan Oud-Vossemeer 03-10-1936
KLO0024MUS Kloet Hendrina Maria A. St.Maartensdijk 13-03-1868 Coomans Pieter
KLO0025JAS Kloet Neeltje   St.Maartensdijk 19-09-1869 Geluk Jacob Nel.
KLO0031GEU Kloet Wilhelmina Andrina Poortvliet 10-04-1899 Geuze Mar.Adr.
KLO0037PUT Kloet Andreas Willem St.Maartensdijk 23-06-1900 Gaakeer Helena
KLO0028KOO Klompe Maria Johanna Dreischor 11-02-1853 Linde v.d.Corn.
KLO0029KOO Klompe Leendert Dreischor 20-02-1845 Schoo Joha.Hel.
KLO0019MUS Klooster v/d Adriana St.Annaland 22-05-1846 -
KLO0006HOE Klooster v/d Janna Pieternella St.Annaland 18-06-1882 Theunisse Corn.
KLO0008BOL Klooster v/d Adriana Oud-Vossemeer 28-02-1875 Bolluyt Adam
KLO0016MUS Klooster v/d Maatje St.Annaland 24-03-1842 Scherpenisse D.
KLO0021MUS Klooster v/d Mattheus Joh. St.Annaland 27-03-1889 Burgers Anna
KLO0026STE Klooster v/d Maria St.Annaland 08-03-1861 Groen de Willem
KLO0030ARC Klooster v/d Willemina Adriana St.Annaland 17-03-1911 Jagt v.d. Leendert
KLO0032VER Klooster v/d Cornelia Tholen 14-10-1861 Verkamman Arie
KLO0033KOU Klooster v/d ? Janna   Strijen (ZH) 19-02-1872 Linthout Cornelis
KLO0036BEN Klooster v/d Marinus St.Annaland 23-08-1843 Goedegeb.Pra.
KLO0003HOF Kloosterman Adriana Nisse 14-09-1897 Zweere Frederik
KLO0013PIE Kloosterman Cornelia Kapelle 22-03-1875 In 't Anker Mich.
KLO0014PIE Kloosterman Ida Kapelle 09-01-1880 Almekinders
KLO0015PIE Kloosterman Francina Kapelle 13-02-1874 Glerum Jacob
KLO0034REG Kloosterman Leuntje Wolphaartsdijk 01-11-1917 Schipper Nic.D.
KLO0035REG Kloosterman Paulina Adriana Wolphaartsdijk 25-04-1893 Bliek Jan
KLO0027BOO Kloote Hendrik Zierikzee 28-04-1888 Kloet Lena Elis.
KLO0001 Klos Wilhelmina C. Scherpenisse 03-02-1887 -
KLO0002 Klos Willem Laban Scherpenisse 24-09-1876 -
KLU0001STE Kluyfhout Neel Arnemuiden 21-10-1888 Troye de Jan L.
KNI0001KLA Knippen Arnoldus Zaltbommel ……..-1885 Dalen v.Mar.J.S.P.
KNO0001VER Knop Marinus Anthony Tholen 02-09-1864 -
KNO0002VER Knop Janna Pieternella Tholen 30-08-1864 Vercouteren Joh.
KNO0003ROG Knop Jannetje   Wolphaartsdijk 05-02-1849 Korte de Marinus
KNU0001SCH Knulst Johanna St.Maartensdijk 12-08-1836 Geluk Jacob L.
KNU0002KOO Knulst Maatje St.Maartensdijk 20-11-1883 Bazen Willem
KOD0001MOL Kodde Cornelia St.Annaland 15-03-1823 Geluk Adriaan
KOD0002MOL Kodde Pieter  St.Annaland 16-08-1825 Slikke v/d Joz.
KOD0003NEL Kodde Boudewijn St.Annaland 25-02-1858 Hage Cath.Corn.
KOD0004ROO Kodde Nicolaas St.Annaland 21-05-1856 Gaakeer Corn.
KOD0005DYK Kodde Jacobus Stavenisse 07-05-1865 Mol Elisabeth P
KOD0006ROO Kodde Abraham/Jacob D St.Annaland 27-08-1896 Kodde/Gaakeer
KOD0007ROO Kodde Lena   St.Annaland 08-09-1895 -
KOD0008KOU Kodde Neeltje Arnemuiden 27-09-1897 Wolf de Jozias
KOD0009JAS Kodde Tannetje St.Annaland 13-11-1816 Bruijnzeel Willem
KOD0010VRO Kodde  (verm.!!) Huigtje Maatje Stavenisse 17-07-1863 Nieuwenh.M.G.
KOD0011ROO Kodde Jacob Dingenus St.Annaland 24-07-1897 -
KOE0005MUS Koeman Eva St.Philipsland 17-04-1886 Engelvaart J.A.
KOE0002HAV Koert Aaltje Stad a/h Haringvl. 13-10-1874 -
KOE0001KOU Koets Catharina Arnemuiden 13-04-1848 Roelse Jan
KOE0003KOU Koets Pieter Goes 17-08-1895 Muys Geertje
KOE0004KOU Koets Pieter Goes 14-09-1845 Gus v/d Aaltje
KOG0001KOU Kogeler Cornelia Catharina Middelburg 12-01-1880 Rol Hendrik
KOG0002KOU Kogeler Eduard Josephus Middelburg 02-10-1850 Arendse Tannetje
KOG0003BLO Kogeler Theresia Carolina Middelburg 14-12-1882 Kole Cornelis
KOK0001KOK Kok de Gilles Rilland 05-03-1857 Oosdijk Johanna
KOK0002KOK Kok de Jacobus Kloetinge 15-07-1828 Hamer de Gillina
KOK0003HEY Kok de Maatje St.Annaland 25-02-1853 Dijke v.Izaak
KOK0004BLA Kok de Leendert Johannis Zierikzee 29-01-1816 Broeke v/d Pra.J.
KOK0005KIE Kok Katharina Krabbendijke 31-10-1848 Goffau de Jan
KOL0001NIE Kole Marinus Cornelis Zierikzee 11-09-1861 Braat Maria Hendr.
KOL0002KOO Kole Maria Kruiningen 02-03-1871 Lindenbergh Joh.
KOL0003KOO Kole Cornelia Kruiningen 06-11-1872 Wijk v.Arie Joh.
KOL0005LEP Kole Cornelia Kruiningen 21-06-1872 Lepoeter Jacobus
KOL0006KOU Kole Janna Adriana Colijnsplaat 25-08-1900 Peyl v.d.Willem
KOL0007DOR Kole Isaac Heinkenszand 14-11-1829 IJzerman Janna
KOL0008DOR Kole Willem s H-Abtskerke 20-04-1886 1.Bommeljé Jannetje 
KOL0009DOR Kole Janna s H-Abtskerke 12-03-1888 Fraanje Jan
KOL0010DOR Kole Abraham  s H-Abtskerke 13-12-1893 Duininck C.J.C./Luijk P.N.
KOL0011DOR Kole Cornelia Heinkenszand 24-02-1884 Luijk (van) Pieter
KOL0012DOR Kole Isaak Heinkenszand 05-01-1881 Mieras Sara Maria
KOL0013DOR Kole Jan "s H-Arendskk. 02-09-1914 Weststrate Cent.L.
KOL0014DOR Kole Jacob "s H-Arendskk. 27-04-1913 -
KOL0015DOR Kole Jacomina Catharina "s H-Arendskk. 05-05-1912 -
KOL0004ARC Kollf Jacoba Johanna Middelharnis 12-12-1867 Wagtho Corn.A.H.
KOM0001BOU Kompenhans Saar Suzanna Hoedekenskerke 26-07-1869 Sakko Philippus
KOM0002BOU Kompenhans Izaak Johannes Middelburg 29-05-1829 Hoogesteeger M
KON0001KON Koning de  Jacobus Oud-Vossemeer 28-05-1845 Slokkers A.C.
KON0002BAK Koning de  Petronella Maria Oud-Vossemeer 18-04-1892 Hazen Cornelis
KON0003KON Koning de  Sebastiaan Oud-Vossemeer 25-02-1889 Klerck de Cornelia
KOO0007KOO Kooijman Jacob  Zierikzee 25-08-1861 Weduwen der M.A.
KOO0008KOO Kooijman Thoontje Jannet.H. Kruiningen 22-06-1896 2.Serk Arie
KOO0011KOO Kooijman Johannes Zierikzee 20-02-1865 Weduwen der H.C..
KOO0012KOO Kooijman Jacoba Johanna Zierikzee 15-04-1871 -
KOO0013KOO Kooijman Jannetje Maria Hontenisse 03-06-1897 -
KOO0014KOO Kooijman Thoontje Cornelia Hontenisse 14-09-1894 -
KOO0015KOO Kooijman Corn.Jan Johanne Kruiningen 04-02-1898 Krijger Corna.Cath
KOO 0001MOL Koolaard  Machalina Oud-Vossemeer 30-10-1846 Bergers Chr.
KOO0004HAV Koolaard  Mattheus Gerard Tholen 08-12-1841 Suurland W.
KOO0016KOU Kool Johanna Margaretha Jakarta 21-12-1870 Hoorweg Johan Corn.
KOO0002WEE Koole Willemina Johanna Biggekerke 11-08-1881 Verhage Laurens
KOO0003PIE Kooman Leendert Kapelle 30-03-1861 Jonge de Grietje
KOO0006AAR Koomans Arjaantje Tanneke Fijnaart 15-03-1854 Zwartbol Maarten
KOO0005BLA Koopman Pieter Marinus St.Maartensdijk 04-07-1916 Priem Jac.Jasp.
KOO0009KOO Koopman Marinus Leendert St.Maartensdijk 21-03-1888 Scherpenisse E.A.
KOP0001LEP Kopmels Jan Waarde 25-01-1873 Lepoeter Adriana M
KOR0001WAA Korstanje Jannetje Kapelle 17-02-1832 Paauwe Chr.
KOR0003KOU Korstanje Nicolaas Goes 08-05-1864 Eversdijk Sara
KOR0005REG Korstanje Leendert s-Abtskerke 19-07-1891 IJzerman Pietern.
KOR0002POL Korte de Jacoba Tholen 22-03-1888 Weele v/d A.J.
KOR0004BLA Korte de Annetje Rotterdam 07-12-1904 Cornelisse Willem
KOR0007ROG Korte de Kriena Tholen 26-03-1873 Schot Karel
KOR0008ROG Korte de Marinus Tholen 14-10-1852 Knop Jannetje
KOR0009ROG Korte de Esther Tholen 20-08-1875 Klaassen Abraham
KOR0010POL Korte de Wouter Tholen 05-11-1885 Poldernan Corna. Cath.
KOR0006VER Korver Johanna Dirkje Vlaardingen 03-12-1887 Verkamman Fred.
KOS0001BYL Kosten Maria Yerseke 01-04-1833 Nieuwenh.Fr.
KOS0002STE Kosten Adriana Yerseke 21-12-1841 Sanderse Corn.
KOS0003KOU Kosten Jannetje Kloetinge 18-11-1828 Bad de Hendrik
KOS0010HAG Kosten Dirk Oude Tonge 29-04-1896 Hartog AnthoniaJ.E
KOS0011HON Kosten Geertruid Kloetinge 16-02-1858 Hond de Abr.Korn.
KOS0012KOU Kosten Jacob Kapelle 31-03-1867 Nieuwenhuize Maria
KOS0004KOO Kostense Marinus Dreischor 10-05-1856 2.Goemans J.T.
KOS0005KOO Kostense Jan Dreischor 31-10-1860 Jonge de Geertr.
KOS0006KOO Kostense Cornelis Jacobus Kruiningen 19-05-1886 Dijk van Adra.Suz.
KOS0007KOO Kostense Thona Dreischor 11-05-1858 Marijs Pieter
KOS0008KOO Kostense Cornelis Leendert Kruiningen 16-03-1891 -
KOS0009KOO Kostense Leendert Johannes Kruiningen 18-01-1893 -
KOS0013BAK Kósters Bernardus Francis. Goes 11-04-1881 Ongehuwd
KOT0001MUS Kot Kaatje Tholen 08-01-1892 Ongehuwd
KOT0002STE Kot Pietern.Cornelia Scherpenisse 23-09-1855 Jansens Laban
KOT0003VIE Kot Neeltje Scherpenisse 10-11-1860 Zetten van Jan
KOU0001KOU Kousemaker Johanna Jacoba Nisse 01-09-1858 Meyers Pieter
KOU0002KOU Kousemaker Pieter Jacobus Nisse 26-06-1868 Bakker Johanna
KOU0003KOU Kousemaker Geertruida Maria Wolphaartsdijk 08-07-1854 Vleugel Dingenis
KOU0004KOU Kousemaker Dingenis Wolphaartsdijk 07-11-1830 Versluys Pra.
KOU0005KOU Kousemaker Nicolaas Wolphaartsdijk 27-03-1834 Regt de W.M.
KOU0006KOU Kousemaker Jacobus Wolphaartsdijk 28-11-1832 Kreeke v/d Pra.
KOU0007KOU Kousemaker Johanna Wolphaartsdijk 05-12-1826 Mieras/Geill
KOU0008KOU Kousemaker Jacob Nisse 06-10-1863 Willemse C.J.
KOU0010KOU Kousemaker Pieternella   Wilhelminadorp 20-10-1864 Baalen van Liza
KOU0011KOU Kousemaker Christiaan Gerard. Goes 20-05-1871 Touw Sara
KOU0012KOU Kousemaker Dingenis Arnemuiden 29-08-1871 Crucq Tannetje
KOU0013KOU Kousemaker Benjamin Goes 12-01-1875 Stellenaar C.M.
KOU0014KOU Kousemaker Benjamin Petrus Hulst 22-03-1932 Bosman Jannie
KOU0015KOU Kousemaker Jan Waarde 17-02-1891 Larsen J.L.
KOU0016KOU Kousemaker Pieter Jacobus s Gravenpolder 16-06-1893 Anthonise Adr.
KOU0017KOU Kousemaker Cornelis s Gravenpolder 03-04-1902 Schnepper A.El
KOU0018KOU Kousemaker Adriaan s Gravenpolder 01-02-1888 Buyzerd B.M.
KOU0019KOU Kousemaker Jacobus Heinkenszand 21-03-1885 Koets Adriana
KOU0021KOU Kousemaker Adriaan Christoff. Arnhem 09-11-1919 Feind Jacoba G.
KOU0022KOU Kousemaker Maria Wolphaartsdijk 01-09-1838 Tolhoek Janus
KOU0023KOU Kousemaker Maria Wolphaartsdijk 10-05-1865 Morat W.T.F.
KOU0024KOU Kousemaker Pieter Goes 03-01-1834 Fraassen v.M.C.
KOU0025KOU Kousemaker Janus Dingenis Arnemuiden 09-06-1888 Francke Cath.
KOU0026KOU Kousemaker Jacobus Pieter Arnemuiden 28-12-1865 Laernoes S.M.
KOU0027KOU Kousemaker Geertruida M. Wolphaartsdijk 02-10-1863 Dees Krijn
KOU0028KOU Kousemaker Adriaan   Wolphaartsdijk 20-11-1855 Verhage Maria
KOU0029DEK Kousemaker Christina Nisse 21-10-1831 Strien van Jan
KOU0030KOU Kousemaker steen met daarop
Kousemaker Jacobus Kousemaker Goes 16-03-1757 Schippers Janna
KOU0031KOU Kousemaker Krijn Hansweert 15-03-1918 Maartense Catharina
KOU0009ROO Kouwer David - - Ketting Neeltje J
KRA0006OPR Kraaikamp Hermina Geertruida Dordrecht 14-04-1876 Suurland Izak Andr.
KRA0001WES Kraamer Jan Souburg 16-04-1865 Boogert Janna J
KRA0002 Kraker de Jozias Hoek 20-12-1865 Jonge de Pleun.
KRA0004 Kraker de Francina Terneuzen 31-08-1891 Doeselaar v.J.H.
KRA0005POL Kraker de Maatje Nw.en St.Joosl. 13-09-1817 Polderdijk Arij
KRA0007KOU Kraker de Arie Kloetinge 08-04-1859 Cramer Anna C.
KRA0008SNY Kramer Neeltje Wilhelmina NW.Vossemeer 03-10-1893 Snijder Marinus Jan
KRA0009SNY Kramer Jacomijna Dinteloord 13-01-1844 Nieuwenh.v.Antonie Jozua
KRA0010SNY Kramer Adriana Cornelia Dinteloord 10-04-1842 -
KRA0011SNY Kramer Bastiaan Abraham Dinteloord 01-11-1847 Heus de Johanna Corna.
KRA0012KOU Kramer Jacoba Kortgene 06-11-1908 Platschorre Paulus
KRA0003NIE Kraak Anton Middelburg 19-05-1890 Nieuwenh. Corn
KRE0003WEE Kreeft Pieternella Joha. Ooltgensplaat 23-12-1826 Dalsen van Jan
KRE0001KOU Kreeke v/d Pieternella Wolphaartsdijk 07-04-1830 Kousemaker J.
KRE0002KOU Kreeke v/d Jacob Wolphaartsdijk 19-05-1836 Regt de Pietern.
KRO0001BAA Kromschee Louis Tholen 16-12-1846 Praat Joha.Maria
KRY0001VIN Krijger Marinus Burgh 01-08-1880 Straaijer Thona
KRY0002GEU Krijger Cornelia Poortvliet 13-05-1891 Putten v.Hubrecht J
KRY0003KOO Krijger Joseph Pieter Krabbendijke 11-09-1873 Graaff de Belia B.
KRY0004VIN Krijger Hendrika Burgh 27-02-1883 Weel v/d Jan Adr.
KRY0005NIE Krijger Apollonia Adriana Krabbendijke 21-10-1880 Aarnoudse Leend.J.
KRY0007 Krijger Christoffel Poortvliet 06-01-1894 Vate v.d.Johanna A
KRY0008KOU Krijger do.v.Jacobus/C.Zuidw Krabbendijke ……………. …………………….
KRY0006KLA Krijnsen Jannetje Krabbendijke 11-08-1846 Wabeke Cornelis
KUI0002VEL Kuiper Neeltje   Hoorn 07-11-1838 Jonge de Joh.
KRU0001KOU Kruiter de Levina Francina Goes 17-06-1852 Noordijke Marinus
KUI0001BYL Kuiper de Arigje Neder Slingeland 26-03-1843 Simons Adam F
KUN0001MUR Kunst Andries St.Philipsland 14-04-1843 Nieuwenh.v.M.C.
KUN0002VER Kunst Adriana St.Philipsland 27-08-1834 Vliet v/d Corn.
KUY0003VOS Kuyper Neeltje Tholen 13-02-1850 Geluk Gommert
KUY0004RUY Kuyper Marinis Tholen 16-04-1871 Kegge Wilhelmina
KUR0002BUR Kurvink Neeltje St.Annaland 13-12-1865 Burgers Jacob
KUR0001BAL Kurvink Tona Cornelia Tholen 23-02-1874 Jansen Marinus
KWE0001CRU Kwekkeboom Geertje Vrouwenpolder 20-04-1888 Crucq Simon
KWE0002KOU Kwekkeboom Maria Vrouwenpolder 28-02-1898 Wielemaker Jos.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's