Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678837


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur, m.u.v. de maanden juli, augustus en januari. In 2019 zijn we ook de eerste zaterdag van juni gesloten.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2019

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016

 

 

Letter E:

 

Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
ECK0001MEE Eckhart Levina s-Gravenpolder 26-07-1861 Lepoeter Jan
EEC0001ARC Eechout Maria L.A.W. Utrecht 19-10-1835 Wagtho Cornelis
EEK0001FAS Eekelen van Cornelis Tholen 20-04-1876
EEN0001DOR Eenennaam v. Jannetje Elkerzee 21-07-1883 Dorst Paulus
EGT0001CBG Egter Anna Maria Zierikzee 03-02-1825 Feen v/d.Johan
ELD0001STO Eldik Henriette Josina St.Philipsland 19-01-1901 -
ELE0001MOL Elenbaas Cornelia Jacoba Poortvliet 05-05-1839 Nieuwenh.v.A.W.
ELE0003GEU Elenbaas Dingena St.Annaland 06-09-1862 Geuze Mar.Adr.
ELE0004GEU Elenbaas Huberdina   St.Annaland 08-10-1851 Heyboer Leend.
ELE0005BIE Elenbaas Geertje St.Annaland 25-03-1858 Bierens W.A.
ELE0008GEU Elenbaas Jan St.Annaland 30-04-1853 Luyk v.Margar.
ELE0009GEL Elenbaas Jannetje St.Annaland 26-03-1860 Hage Corn Pieter
ELE0010GEL Elenbaas Elisabeth C. St.Annaland 19-05-1889 -
ELE0011GEL Elenbaas Cornelis Marinus Stavenisse 30-06-1881 Mol Pieternella
ELE0012GEL Elenbaas Pieternella Eliz. Stavenisse 10-11-1882 Hage Anth.Leen
ELE0013WIE Elenbaas Anthonie Poortvliet 05-02-1871 Wilde de Dirkje
ELE0014MUS Elenbaas Maatje St.Annaland 15-11-1835 Geluk Marinus
ELE0015HAG Elenbaas David Gerardus St.Maartensdijk 19-05-1892 Jonge de J.A.
ELE0016WIE Elenbaas 2 Zonen - - -
ELE0017BUR Elenbaas Adriana St.Annaland 28-10-1873 Manteau David
ELE0018NEL Elenbaas Elisabeth Pietern. Stavenisse 21-10-1879 Hage Izak Jz.
ELE0019LUT Elenbaas Cornelia  Poortvliet 29-03-1878 Vijver d.Levinus
ELE0020LUT Elenbaas Adriana St.Annaland 10-11-1833 Goedegeb.W.
ELE0021LUT Elenbaas Jan St.Annaland 09-02-1800 As(t) v.Janna
ELE0022ELE Elenbaas Cornelis   Poortvliet 15-12-1872 Hartog Hel.Hend
ELE0023ELE Elenbaas Johannes Poortvliet 26-09-1866 Pagee v.Belia
ELE0024DOR Elenbaas Jacob Dingeman St.Annaland 10-02-1867 Mol Johanna J.
ELE0025DOR Elenbaas Huibregt St.Annaland 26-07-1855 Gaakeer/Hoek
ELE0026DOR Elenbaas Marinus St.Annaland 29-06-1817 Giljam Eliz.
ELE0027BOO Elenbaas Dingena Lena St.Annaland 31-12-1878 Boogerd A.C.
ELE0028HEY Elenbaas Kaatje Apolona Poortvliet 10-06-1863 Rijstenbil Jacob
ELE0029ELE Elenbaas Jacobus Laurens Poortvliet 21-02-1892 Guiljam P.W.M.
ELE0030MUL Elenbaas Pieter Jan Bruinisse 13-09-1882 Waal de Jacoba
ELE0031MOL Elenbaas Magdalena Janna St.Annaland 28-07-1849 Suurland B.M.
ELE0032VEL Elenbaas Maatje Jannetje Poortvliet 27-03-1854 Velde v/d David
ELE0033RUI Elenbaas Cornelia Elisabeth Bruinisse 12-01-1887 Korteweg Corn.
ELE0034 Elenbaas Jannetje Johanna St.Maartensdijk 04-01-1902 Langejan A.H.M.
ELE0035FAS Elenbaas Adriana Huberd. St.Maartensdijk 16-03-1890 Hage Cornelis
ELE0036FAS Elenbaas Cornelis Pieter St.Annaland 06-06-1900 Bevelander H.J.
ELE0037FAS Elenbaas Huibrecht Adriaan St.Annaland 06-09-1897 Luijk v.Josina C.
ELE0038FAS Elenbaas Izabella St.Annaland 17-05-1860 Nieuwenhuize A.C
ELE0039JON Elenbaas Adriaan St.Annaland 19-07-1840 Fase Sara
ELE0040FAS Elenbaas Jacob St.Annaland 03-02-1864 Hage Catha.Izab.
ELE0041HOU Elenbaas Johannis Poortvliet 22-09-1868 Wilde de Maria Iz.
ELE0042GEL Elenbaas Magri(e)ta St.Maartensdijk 31-03-1842 Geluk Francois
ELE0043GEU Elenbaas Elizabeth Magdalena St.Annaland 27-12-1847 Bierens Joh.Korn.
ELE0044GEU Elenbaas Elizabeth Maria Corn St.Annaland 23-03-1891 Kruyter de Johannes
ELS0004STO Elsacker van Huberdina Adriana Tholen 13-08-1805 Stoutjesdijk C.
ELS0001ELS Elsacker van Hubrecht Tholen 06-11-1814 Visser Adr.Corn
ELS0002KEM Elsacker van Hubrecht Tholen 15-08-1886 Deurloo Kornelia
ELS0003ELS Elsacker van Pieter Hubrecht Tholen 30-06-1889 Nieuwenh.v.Rach
ELS0005KOU Elsacker van Jan Jacob St.Annaland 06-12-1851 Brouwer Marina L.
ELS0006BLA Elsacker van Neeltje Tholen 24-02-1845 Dullemen v.Willem
ELS0007BLA Elsacker van Adriaan Cornelis Tholen 04-05-1860 Slager Jakoba T.
ELS0008ARC Elsacker van Jacob Tholen 17-08-1899 Lindenberg L.L.
END0001 Endhoven Martinus St.Maartensdijk 27-11-1852 Wilde de Neeltje
END0002KIE Endhoven Louis Pieter Oud-Vossemeer 17-01-1891 Bezooijen v.Suz.W
ENG0005HEY Engelen van Adriana Middelharnis …-…-1896 Hage Jacob
ENG0006HEY Engelen van Jacob Marinus Scherpenisse 28-08-1891 -
ENG 0021RYS Engelen van Willem Jacob Oud-Vossemeer 07-01-1890 Rijstenbil Hendrika
ENG0018FAS Engelsdorp van G. Pieter
ENG0002ENG Engelsman den Marinus Oud-Vossemeer 02-02-1894 Goedegeb.E.PM
ENG0003SOE Engelsman den Dina St.Annaland 16-07-1838 Slager Joh.
ENG0007DYK Engelsman den Cornelia St.Annaland 14-12-1876 Dijke v.Jacob
ENG0011KOU Engelsman den Olivier Clement - 05-11-1916 -
ENG0009ENG Engelsman den Jacob St.Annaland 16-01-1862 Laban Pietern.
ENG0010ENG Engelsman den Elizabeth Oud-Vossemeer 10-09-1896 Witte d.M.C.J.
ENG0013SLA Engelsman den Jacob Marinus Tholen 01-10-1896 Blaas Elisabeth
ENG0014SLA Engelsman den Pieter Oud-Vossemeer 28-01-1864 Dijke v.Neeltje J.
ENG0015ZOE Engelsman den Cornelia St.Annaland 09-01-1941 Dijke van Jacob
ENG0016FAS Engelsman den Tannetje Middelburg 25-10-1876 Ilmer Andries
ENG0020FAS Engelsman den Jacob Cornelis St.Annaland 17-05-1922 Stols Dina Corna
ENG0001STO Engelvaart Catharina Pietern. Oud-Vossemeer 29-08-1896 Ongehuwd
ENG0004ENG Engelvaart Johannes Adriaan Oud-Vossemeer 13-11-1834 Polderman C.
ENG0008ELE Engelvaart Dingena Corn. Poortvliet 06-12-1845 Jansens J.M.
ENG0012MUS Engelvaart Johannes Anth. Oud-Vossemeer 06-05-1883 Koeman Eva
ENG0017DUY Engelvaart Berbel Poortvliet 21-05-1874 Verkerke Hendr.C.
ENG0022BAL Engelvaart Marinus Jacob Rotterdam 24-02-1892 -
ES 0001DAA Es van Marinus Krabbendijke 06-12-1870 Geluk Tanna Jac.
ES0002BEV Es van Rachel Stavenisse 07-02-1842 Vendeville Mar.V.
ETT0001ARC Ettinger van Kornelia Adriana Goes 08-12-1836 Graaff v.d.Joh.D.
ETS0001MUS Ets Elisabeth Clasina Schoten …-…-1884 Meerman Jan G.
EVE0003 Everaers Jan St.Philipsland 26-11-1884 Bergers A.J.
EVE0001GEU Everse Pieternella   s H-Abtskerke 21-11-1856 Vrie de Quinten
EVE0002ZON Everse Pieternella Schore 07-06-1858 -
EVE0004KOU Eversdijk Sara Kattendijke 21-10-1864 Korstanje Nicolaas
EVE0005WAT Evertse Kornelis Renesse 28-05-1858 Houtman Jannetje
EVE0006 Evertse Jan Kerkwerve 25-08-1855 Dongen v.Joppa
EYN0001KON Eyndhoven Adrianus Antonius s-Hertogenbosch 19-08-1825

Ongehuwd

Letter F:

 

Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
FAA0021MEE Faas  Maria Biervliet 28-05-1829 Hooft v.d.Machiel
FAA0001MUR Faasse Andries St.Philipsland 18-03-1858 Meijer Neeltje
FAA0005POL Faasse Adriana St.Philipsland 08-09-1870 Rijstenbil J.L.
FAA0017BOO Faasse Catharina St.Philipsland 22-10-1878 Sluis v.Jacob
FAA0018BOO Faasse Wilhelmina St.Philipsland 06-12-1867 Westbroek Pieter
FAA0019BOO Faasse Neeltje St.Philipsland 21-06-1904 Faasse Jan
FAL0001MEE F(V)aljoen Martha Z-Afrika Nijsse Giljaam
FAS0002HEY Fase Isabella Johanna St.Annaland 09-07-1885 Westdorp W.
FAS0004HAV Fase Maartje St.Annaland 27-05-1888 Goedegeb.J.
FAS0006DOR Fase Neeltje St.Annaland 09-01-1817 Braber den Paulus
FAS0007DOR Fase Hendrik St.Annaland 07-03-1829 Fagé Jacoba
FAS0008FAS Fase Willem St.Annaland 20-12-1852 Oost van Anna
FAS0009HEY Fase Pieter St.Annaland 27-02-1863 Haan de Johanna
FAS0010HEN Fase Maria St.Annaland 29-08-1876 Hendrikse Joh.J.
FAS0011FAS Fase Willem St.Annaland 28-11-1889 Snoep Tan.Leun.
FAS0012FAS Fase Pieter St.Annaland 04-02-1918 Goedegeb.Aagtje
FAS0013FAS Fase Marinus St.Annaland 22-11-1921 Rijnberg Chr.Jac.
FAS0014FAS Fase Adriaan St.Annaland 06-04-1926 Weijler Cath.Corn.
FAS0015FAS Fase Willem St.Annaland 19-10-1928 Goedegeb.Janna
FAS0016FAS Fase Izabella St.Annaland 28-03-1860 Witte de Corn.Joh.
FAS0020FAS Fase Pieter Andries St.Annaland 04-11-1886 Bruijnzeel Maria
FAS0021KOU Fase Boudewijn St.Annaland 27-12-1858 Ongehuwd
FEB0001SAN Feber le Cornelia Anna Axel 21-03-1896 Sanderse Jan
FEE0001CBG Feen van der Johan Middelburg 13-10-1822 Egter A.M.
FEI0001MUS Feijter de Johanna Cornelia Middelburg 10-07-1816 Rijssel v.Evert C
FEL0001BOL Felius Francois Florus Waarde 05-02-1891 Tichem M.F.
FER0001NOO Fermie Suzanna Cornelia IJzendijke 06-07-1863 Bezooijen v.Jan
FEY0001HEY Feytel Leendert Scherpenisse 15-01-1835 Ouke Pietern.
FEY0002HEY Feytel Maatje Scherpenisse 10-09-1876 -
FEY0003HEY Feytel Katharina Scherpenisse 21-09-1865 Velde v.d Izaak
FEY0004HEY Feytel Geertrui Scherpenisse 12-07-1869 -
FIL0001MIN Filee Laurens Cornelis Oud-Vossemeer 06-01-1895 Berkeij Tannetje
FLI0001OOS Flipse Josina Middelburg 02-11-1847 Blokpoel W.G.F
FLI0002KOU Flipse Jan Leendert Arnhem 07-07-1885 Schriek Jacoba C.
FLO0001KOU Florijn Maria Wolphaartsdijk 23-03-1837 Kousemaker Nic
FLU0001RUI Fluyt Pieter St.Maartensdijk 19-11-1862 Kloet Jacoba C.
FLU0002RUI Fluyt Pieter Jan St.Maartensdijk 19-12-1891 Langius Anna
FLU0003KOU Fluyt Jacobus Oosterland 21-07-1902 Mannie Johanna
FOK0001PRI Fokker Abraham Pieter Middelburg 08-07-1840 Vinne v/dPetron.C.
FOS0001GEU Fossen Tannetje Wemeldinge 14-10-1890 Hoogesteger Jac.
FOU0001ELE Fouw de Jacobus St.Maartensdijk 04-03-1853 Quakkelaar A.C.
FOU0002ELE Fouw de Karel Johannes St.Maartensdijk 29-09-1895 -
FOU0003ELE Fouw de Carolina Adriana St.Maartensdijk 28-07-1889 Hovestadt M.
FOU0004MUS Fouw de Tona St.Maartensdijk 03-12-1855 Hoek Adriaan
FOU0005ELE Fouw de Cornelis Marinus St.Maartensdijk 25-05-1905
FRA0001KOU Fraassen van Matthija Christina Goes 16-07-1835 Kousemaker Pr.
FRA0002NIE Francke Abraham O/W Souburg 12-04-1897
FRA0003NIE Francke Anna Jacoba O/W Souburg 22-04-1894 Mauer Joh.Nic.
FRA0004NIE Francke Jacobus O/W Souburg 08-03-1904
FRA0005NIE Francke Jan   O/W Souburg 20-08-1902
FRA0006NIE Francke Johannis Nicolaas O/W Souburg 31-12-1886
FRA0007NIE Francke Lein O/W Souburg 13-06-1890 Vos Hendrika J.
FRA0008NIE Francke Maria O/W Souburg 18-09-1891 Nieuwenh.Gerar
FRA0009NIE Francke Matthijs Grijpskerke 18-03-1859 Mauer Leintje
FRA0010NIE Francke Willem Koudekerke 26-01-1884
FRA0011KOU Francke Catharina Meliskerke 25-03-1888 Kousemaker J.D.
FRA0012KIE Franke Adriana Johanna St.Maartensdijk 09-09-1881 Wilde de Wessel
FRA0013HAG Frank Mietje Oostburg 17-12-1835 Broek van Levi
FRE0001KOU Fret Paschier Johannes Vlissingen 16-11-1868 Moer v/d Maria J.
FRE0002KOU Fret Passchier Koudekerke 12-09-1811 Bosselaar Joha.
FRE0003KOU Fret Kornelis Ritthem 26-09-1835 Wattez Clara T.
FRI0001BLA Friderichs Bernerdus Gualth. Oud-Vossemeer 17-11-1820 Stols Pietern.
FRI0002BLA Friderichs Maartje Willemina Tholen 12-02-1845 Geluk Joh.M.
FRI0003BLA Friderichs Pieternella Ding. Oud-Vossemeer 16-03-1851 Douw Abr.Anth.
FRI0004BLA Friderichs Janna Joh.W. Tholen 20-07-1847 Bierens Gerrit
FRI0006GEL Friderichs Pietern.Corn. J. Oud-Vossemeer 12-02-1899 Hage Cornelis
FRI0005GEL Friderichs Bernardus Gualth. Oud-Vossemeer 24-01-1892 Slikke v.d.Wilh.C.
FRI0007BLA Friderichs Neeltje Louisa Tholen 03-05-1849 Gorsel v.Jacob
FRI0008BLA Friderichs Louis Martinus Oud-Vossemeer 22-02-1857 Sonke Jannet.A
FRI0009KOU Friderichs Pieternella C.J. Oud-Vossemeer 12-02-1899 Hage Corn.J.M.
FRI0010BLA Friderichs Johannes Jacobus Oud-Vossemeer 21-04-1855 Ongehuwd
FRI0011KOU Friderichs Maartje Wilh.Louisa Oud-Vossemeer 18-03-1866 -
FRI0012KOU Friderichs Willem Gualtherus Tholen 30-08-1868 Sprink Cath.Jaca.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's