Bezoekadres:
Hofplein 16
4331 CK MIDDELBURG
tel. 0118-678837


Postadres: Postbus 70
4330 AB MIDDELBURG

e-mail: secretariaat GCZ
e-mail:
webmaster

Webdesign: G. van Duin
Webmaster: A. Bouwens


Openingstijden:
Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur

Elke eerste zaterdag van de maand van 09.00 tot 16.00 uur, m.u.v. de maanden juli, augustus en januari. In 2019 zijn we ook de eerste zaterdag van juni gesloten.


IBAN number NL56INGB0004890819, BIC: INGBNL2A
PayPal:e.rentmeester@genealogischcentrum.nl

(Houdt rekening met kosten)

 © Stichting Genealogisch Centrum Zeeland 2019

Foto Archieven-dag in ons jubileumjaar 2015

 

 

VERZAMELING  KOUSEMAKER  per 01-01-2016


 

 

Letter A:  
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
AAR0001NIE Aarnoudse Leendert Jacob Oud-Vossemeer 27-09-1881 Krijger Apol.Adra.
AAR0003VOG  Aarnoudse Maria Pra. Oud-Vossemeer 21-06-1877 Wilde de Izak
AAR0004AAR Aarnoudse Rebecca Oud-Vossemeer 27-01-1895 -
AAR0002NIE Aarnoudse Jacob  Oud-Vossemeer 20-01-1844 2.Breure Pra.M.
AAR0005WEY Aarnoudse Maria Johanna Nw.Vossemeer 12-11-1810 Weijler Jacob
ABR0004NIE Abrahamse Cornelia Ovezande 19-06-1891 -
ABR0001HOF Abramse Cornelia Ovezande 19-06-1891 Slabbek. Jan Andr
ABR0002HOF Abramse Maria  Ovezande 15-05-1889 Ongehuwd
ABR0003HOF Abramse Jan Ovezande 01-09-1892 Verburg Pietern.
ADR0001VER Adriaans Elena Adriana Lis. Tholen 04-05-1864 Verkamman Mar.P.
ADR0002Wag Adrichem  Cornelia Sara Zierikzee 17-04-1792 Wagtho Krijn
AER0001BLA Aerts Pieter Johannes Venraay ..../.../1864 Geluk Maria P.
AGT0001NIE Agterberg Guurtje Oudelande 08-05-1869 Sonneveld Bruin
AKK0001ARC Akkermans Johannis Anth.Mark St.Annaland 25-04-1874 Buteijn Adriana
ALE0001NIE Alewijnse Elisabeth Biggekerke 30-09-1879 Francke Willem
ALM0001 Almekinders Jozina Cornelia Kapelle 09-11-1865 Jonge de Mar.
AMP0001VER Ampt Jannetje Elis. Oud-Vossemeer 22-06-1875 Zaltbommel v.L.
AMP0002NOO Ampt Lientje Jannetje Poortvliet 24-04-1853 Noom Jan
AMP0003STO Ampt Cornelia Wilhmina Oud-Vossemeer 01-07-1876 Ampt Dignus Jac.
AMP0004STO Ampt Dignus Jacobus Oud-Vossemeer 17-09-1874 Ampt Corna.Wilh.
AMP0005STO Ampt Maria Jacomina Oud-Vossemeer 08-10-1826 Wilde de Cornelis
AMS0001ROE Amsing Gerrit Leeuwarden 28-06-1881 Ernestine Julia Maria
AND0001HEY Andriesse Catharina Scherpenisse 17-02-1880 Duynh.D/Menh C.
AND0002OPR Andriesse Leendert Marcelis Scherpenisse 18-12-1843 Quaak Cornelia
AND0003OPR Andriesse Josina   Scherpenisse 12-05-1875 Suurland Jan
AND0004OPR Andriesse Cornelia Laurina Scherpenisse 05-01-1870 Duijnhouwer Mar.
AND0005OPR Andriesse Marcelis Scherpenisse 19-03-1877 Hartog Cornelia
AND0006OPR Andriesse Janna Elisabeth Scherpenisse 21-07-1882 Kaat Cornelis
ANK0001SNY Anker Adriana Jacoba Zierikzee 12-10-1900 Malland v. Willem
ANK0002SNY Anker Adriaan Cornelis Zierikzee 14-08-1870 Snijder Willemina C.
ANK0003SNY Anker Jacobus Jan Adr. Zierikzee 20-04-1911 -
ANT0001HEY Anthonisse Pieternella Jacoba Poortvliet 02-12-1890 Gool v.Joannes C.
ANT0002BEU Anthonisse Karel Poortvliet 08-12-1872 -
ANT0003BEU Anthonisse Adriana Elizabeth Poortvliet 05-07-1877 Quist Joha.Ding.
ANT0004BEU Anthonisse Catharina Poortvliet 07-02-1876 Priem
ANT0005VIN Anthonisse Jacobus Poortvliet 02-12-1834 Zorge van W.
ANT0006KOU Anthonise Adriana  s-Gravenpolder 09-09-1898 Kousemak.P.J.
ANT0007DOR Anthonise Catharina s-Gravenpolder 02-03-1881 Huissoon Louwerus
ARE0002KOU Arendse Tannetje Middelburg 31-12-1849 Kogeler Ed.Jos.
ARE0001KOO Arenthals Josina Maria Hengstdijk 19-08-1854 Kostense Mar.
ART0001NIE Arts Petronella Borssele 15-05-1850 Lambers Bernardus G.
AS 0002HEY As(t) van Ferdinand Scherpenisse 20-12-1827 Bolier C/Stokm.C.
AST0001LUT As(t) van Janna Scherpenisse 06-11-1807 Elenb J./Graaf
AST0007KOU As(t) van Maatje   Poortvliet 03-10-1845 Bergers Jacob
AS 0003NOO As van Maria Adriana St.Maartensdijk 05-02-1852 Westerw.Jac.C.
AS 0008ROE As van Elizabeth Leentje Tholen 06-04-1883 Groenewege Marinus
AS 0009 ROE As van Leentje Elizabeth C. Tholen 10-02-1886 Bosselaar Pieter A.J.
AS 0010 ROE As van Jozina Wilhelmina Tholen 22-08-1888 Ongehuwd
AST0004BOL Ast van Maatje Cornelia Poortvliet 09-05-1839 Bolier Laban
AST0005BAA Ast van Cornelia Scherpenisse 07-09-1885 Baak Johannis
AST0006BAA Ast van Adam Scherpenisse 26-09-1881 2.Kemp v/d Pietje
AUG0001 Augustijn  Marinus Nic.David Tholen 08-12-1881
Letter B:
Code: Familienaam: Voornaam(en): Geboorteplaats: Geb.datum: Echtgenoot(e):
BAA0001DYK Baaij Willemina Tholen 19-09-1890 Jansen Hector
BAA0002DYK Baaij Hendrik Tholen 24-01-1864 Dijke van Maria
BAA0004GEL Baaij Johanna Cornelia Tholen 17-12-1920 Schot Marinus
BAA0009FAS Baaij Nikolaas Pieter Tholen 20-09-1869 Boogaard Janna A.
BAA0010FAS Baaij Abraham Tholen 20-02-1828 Dijke v.Adriana C.
BAA0005BAA Baak Jan Tholen 30-08-1911
BAA0006BAA Baak Thomas Scherpenisse 05-09-1909
BAA0007BAA Baak Ferdinand Tholen 30-08-1911
BAA0008BAA Baak Jan Tholen 24-02-1884 Kromschee Barend
BAA0003FAS Baare de Maria Fransina Middelburg 30-07-1885 Ilmer Mar.Phil.
BAA0011KOO Baarens Geertruida Kruiningen 29-01-1869 Dominicus J.H.O.
BAA0013KOO Baarens Hendrika Gov.Hel. Kruiningen 18-02-1875 Dominicus Chr.A.
BAC0001KOU Backer Antonie Jacob Utrecht 10-01-1817 Buteux Joha.Jaca.
BAC0002JON Backer de Anna Maria Tholen 10-11-1831 Tuijtjens Wouter
BAC0003 ….. Backer de Kornelia Maria Tholen 15-07-1861 Jansens Felix Ger.
BAC0004ARC Backer de Petronella Francoise Goes 05-08-1821 Bilt v.d.Jacobus P.
BAD0001KOU Bad de Hendrik Kattendijke 09-11-1828 Kosten Jannetje
BAD0002HOE Bad de Maarten Kattendijke 17-06-1856 Timmerman Antonetta M.
BAE0001PRI Baert Marinus Nicolaas Middelburg 02-08-1843 Borst-Verdoorn LM
BAK0002BIE Bakker de Jacomina   Oude Tonge 26-01-1861 Bierens Corn.Jac.
BAK0003KOU Bakker Jozina Pieternella Heinkenszand 15-04-1865 Rottier Cornelis
BAK0004BEV Bakker Klaziena Wilhelmina Zierikzee 04-05-1906 -
BAK0001KOU Bakker Johanna Haarlemmerliede 24-07-1876 Kousemak.P.J.
BAK0005BEV Bakker Hendrik Danker Zierikzee 13-05-1880 Potappele Lambr.
BAK0006KOU Bakx Franciscus Jacobus 08-06-1883 Roovers Adriana J.
BAL0001BIE Bal Jacomina Johanna Tholen 04-10-1895 Bierens Mar.
BAL0002BAL Bal Trijn St.Annaland 19-09-1806 Goedegeb. Jan
BAL0003 Bal Johanna Wilhelm. St.Annaland 20-10-1845 -
BAL0004MUL Bal Hendrika Elizab. Tholen 20-04-1882 -
BAL0005BLA Bal Marinus Tholen 18-11-1880 -
BAL0006BLA Bal Johanna C.P. Tholen 19-03-1872 -
BAL0007BLA Bal Marina Johanna Tholen 28-01-1870 -
BAL0008BLA Bal Geertje Willemina Tholen 02-03-1867 -
BAL0009BLA Bal Willemina Pietern. Tholen 06-01-1869 -
BAL0010BLA Bal Cornelis Gabriel Scherpenisse 01-04-1835 Stols Cornelia P.
BAL0011MUS Bal Jan Marinus Tholen 10-01-1893 Duivendijk v.S.W.
BAL0012BAL Bal Simon Willem Tholen 23-07-1886 Uijl Maria Cornelia
BAL0013BAL Bal Kinderen Simon
BAR0001MIN Barendse Anna Catharina Oud-Vossemeer 31-03-1908 Putte v.Jacobus
BAR0002ENG Barendse Abraham Oud-Vossemeer 19-01-1889 Bijl Pra.Cornelia
BAR0003ENG Barendse Lena Oud-Vossemeer 12-04-1886 Hage Jan
BAR0004ENG Barendse Janna Oud-Vossemeer 24-05-1887 Driel v.Maarten C.
BAR0005ENG Barendse Jan Oud-Vossemeer 19-03-1854 Overbeeke v.Pra.
BAS0001BLA Bastiaanse Jacoba Stavenisse 25-10-1784 Dorst L.C.A.
BAZ0001HAG Bazen Jacobus Marinus St.Maartensdijk 06-01-1861 Gelok Johanna
BAZ0002HAG Bazen Frans St.Maartensdijk 27-10-1897 Elenbaas Iz.Ant
BAZ0003MUL Bazen Dimme Jacobus St.Maartensdijk 07-09-1884 Klaasse Franc.
BAZ0004KOO Bazen Willem St.Maartensdijk 09-05-1881 Knulst Maatje
BAZ0005GRO Bazen Pieternella Corna.J. St.Maartensdijk 19-11-1894 Dijke v.Izaak Mar.
BEA0001KOU Beaufort Paulus Heinkenszand 11-01-1883 Kousemaker P.
BEA0002BIE Beaufort Elizabeth Thomina Oud-Vossemeer 21-11-1839 Laban Leunis
BEE0003KRA Beek van Jacob Leendert Nieuwe Tonge 14-12-1856 Mol Johanna
BEE0007FAS Beek van Marinus Oud-Vossemeer 22-08-1887 Bevelander N.C.
BEE0002MOE Beeke Johanna Jacoba Scherpenisse 19-04-1865 Laater de Jan
BEE0004DYK Beeke Willem St.Annaland 21-04-1847 Gunst Maatje
BEE0005WER Beeke Cornelia Jacoba Scherpenisse 18-10-1893 Quaak Izak
BEE0006VES Beekman Antje Huberdina Tholen 02-06-1883 -
BEE0001GEU Beenhakker Jacob Kloetinge 13-05-1839 Goeree Dina
BEL0001GEU Bel van de Eva Johanna Jac. Poortvliet 18-10-1883 Tazelaar Jan
BEL0002JAS Bel van de Samuel Martin St.Annaland 31-05-1846 Nijdam Aaltje
BEN0004GRO Bendegom van Marina Prijna St.Annaland 27-09-1888 Ongehuwd
BEN0005GRO Bendegom van Jacomina St.Annaland 19-06-1894 Ongehuwd
BEN0006BEN Bendegom van Arij Marinus St.Annaland 30-10-1895 Goedegeb.Lena J.
BEN0007BEN Bendegom van Neeltje St.Annaland 12-03-1886 Ongehuwd
BEN0008BEN Bendegom van Elisabeth   St.Annaland 05-06-1887 Ongehuwd
BEN0009BEN Bendegom van Maria Jannetje St.Annaland 13-06-1892 Ongehuwd
BEN0010BEN Bendegom van Jannetje St.Annaland 22-02-1899 Ongehuwd
BEN0001WIE Benschap Knook Cornelis G.J. St.Maartensdijk 28-12-1851 Wilde de E.
BEN0002WIE Benschap Knook Abraham Adriaan St.Maartensdijk 25-06-1886 -
BEN0003MUS Benschap Knook Francoius Dinant St.Maartensdijk 05-08-1900 Oudesluijs Jacom.G
BEN0004FAS Benschap Knook Pieter St.Maartensdijk 23-10-1875 Haan den Huberdina
BER0006SCH Berge van den Johannis Adriaan Tholen 07-12-1897 Dorst Maatje J.
BER0002MOL Bergers Anna Johanna W. Poortvliet 13-09-1854 Luyk van P.
BER0003MOL Bergers Johannes St.Annaland 24-02-1812 Goedegeb.Thona
BER0008WIL Bergers Kaatje Zierikzee 17-03-1836 Slikke v/d Corn.
BER0012 Bergers Anthonia Johanna St.Annaland 27-02-1883 Everaers Jan
BER0016MUS Bergers Christiaan St.Annaland 04-06-1848 Koolaard Machel.
BER0017OOS Bergers Jozina Neeltje St.Maartensdijk 24-10-1837 Gelderblom Joh.
BER 0020 YZE Bergers Christina Tholen 15-08-1877 Schot Willem K.
BER0021FAS Bergers Abramina St.Annaland 05-06-1843 1.Kodde P.2.Kloet A.
BER0023KOU Bergers Jansje Tholen 18-12-1882 Cornelisse Simon
BER0025KOU Bergers Jacob Tholen 23-07-1831 As(t) van Maatje
BER0007BOO Bergman Tomas Amsterdam ...-....-1876 Verkam. Anth.
BER0010MIN Berkheij Tannetje Oud-Vossemeer 28-02-1898 Filee Laurens C.
BER0011MIN Berkheij Jan Oud-Vossemeer 10-09-1892 Swerus Cath.Pra.
BER0009 Berkheij Jacobus Cornelis Oud-Vossemeer 11-11-1894 Domm v.Leun.S
BER0018VER Berkhout Pieter Zwartewaal 08-04-1842 Vercouteren Jann.
BER0024ARC Berry Anna Bernarda Alphington 08-05-1810 Pieterse Joh.Mar.
BER0004STR Bertel George Johan Westkapelle 07-05-1835 Hage Maria P.
BER0005STR Bertel Pieternella Joh. Westkapelle 11-01-1865 Ongehuwd
BER0013STR Berg van den Geertruida Stavenisse 21-04-1881 Gelok Adr.Hendrik
BER0014STR Berg van den Cornelis Stavenisse 31-01-1836 Wesdorp Geertrui
BER0015STR Berg van den Cornelis Stavenisse 31-12-1870 Hage Elizabeth
BER0022HAG Bergh van den Cornelia Zuilen 03-03-1840 Geluk Anthonie
BER0019KOU Berrevoets Johannis Dreischor 23-10-1916 Quist Maria Fred.
BEU0003FEL Beukelaar Hendrik Jacobus Tholen 01-12-1909 Korte de J.A.
BEU0004FEL Beukelaar Jacoba Hendrika Tholen 06-10-1911 Kloet B.J.
BEU0007FEL Beukelaar Maatje Tholen 17-10-1917 Engelvaart
BEU0008FEL Beukelaar Johannes Tholen 02-08-1921 Reest van de E.
BEU0002 Beun Francois Jacob Aardenburg 20-03-1864 Theunisse A.Ch
BEU0001GEL Beurkens Johanna Barend. Tholen 15-06-1869 -
BEU0006FEL Beukelaar Catharina Tholen 08-11-1915 Vlieger de S.
BEU0009DUY Beurkens Gerard St.Philipsland 27-06-1887 Bos v.d.Cornelia J.
BEU0011KOU Beurkens Elizabeth Tholen 04-09-1866 Polak ………….
BEU0012KOU Beurkens Johanna Barendina Tholen 15-06-1869 -
BEU0013KOU Beurkens Johanna St.Philipsland 04-04-1897 Bout Corn.Jan 
BEU0010KLA Beuzenberg Neeltje Zierikzee 09-03-1899 Linde v.d.Pieter J.
BEV0001WIE Bevelander Jacob Poortvliet 28-12-1858 Wilde de Corn.
BEV0002WIE Bevelander Kinderen Poortvliet 10-01-1894 -
BEV0003WIE Bevelander Leendert Scherpenisse 26-06-1895 Rijke de Christina
BEV0004WIE Bevelander Elisabeth Adriana Poortvliet 17-06-1891 -
BEV0005WIE Bevelander Abraham Jacob Poortvliet 10-01-1894 Ketele Sara
BEV0006WIE Bevelander Jacoba Poortvliet 14-01-1900 Nieuwenh.v. M.A.
BEV0007WIE Bevelander Jacob Scherpenisse 10-01-1823 Vermaas Elis.
BEV0008WIE Bevelander Jozina Scherpenisse 12-03-1904 Wielaard Willem
BEV0010WIE Bevelander Willem Poortvliet 16-06-1854 Werf v.d.Fora
BEV0011WIE Bevelander Gerard Poortvliet 06-04-1848 Hal van Elisabeth
BEV0012WIE Bevelander Jozina Poortvliet 06-02-1853 Tholenaar Mar.
BEV0013GEU Bevelander Pieternella  Stad a/h Haringvl. 04-09-1817 Goeree Jan
BEV0014WIE Bevelander Jacoba Geertruida Scherpenisse 19-01-1885 -
BEV0015WIE Bevelander Cornelis Scherpenisse 30-01-1894 Heijboer Krina
BEV0018MUS Bevelander Willemijna Scherpenisse 27-09-1812 Slikke v/d Abr.
BEV0021SAK Bevelander Philippus Leend. Oud-Vossemeer 14-02-1870 Dijke v.Geertje
BEV0022MIN Bevelander Catharina Tholen 03-04-1829 Graaff de Matth
BEV0023WIE Bevelander Gerard Scherpenisse 29-12-1888 Bierens Jann.Mar.
BEV0024 Bevelander Maria Eliz.Jozina Sluis 14-08-1881 Boven v.Marinus
BEV0033WEE Bevelander Johanna Cornelia Tholen 22-10-1866
BEV0034WEE Bevelander Catharina Willem. Tholen 04-08-1862
BEV0035WEE Bevelander Johannis Tholen 29-09-1825 Engelvaart Neel.C.
BEV0036WEE Bevelander Jacoba Jozina Oud-Vossemeer 23-08-1853 Gorsel v.Jan Jacob
BEV0037WEE Bevelander Cornelia Oud-Vossemeer 16-12-1895 Gorsel v.Johannis
BEV0038FAS Bevelander Neeltje Catharina Oud-Vossemeer 08-05-1888 Beek v.Marinus
BEV0039 ….. Bevelander Marinus Jacob Oud-Vossemeer 19-04-1860 Heijboer Adriana
BEV0017OUD Beveren van Jan Stavenisse 19-10-1864 Laban Lena
BEV0016OUD Beveren van Adriana Marina Stavenisse 01-03-1892 Moerland Mar.
BEV0020HAV Beveren van Hubrecht Pieter Scherpenisse 14-10-1890 -
BEV0019HAV Beveren van Lena Cornelia Scherpenisse 16-01-1886 -
BEV0028BEV Beveren van Danker Stavenisse 19-08-1861 Nuijens Maria Is.
BEV0029BEV Beveren van Martinus Stavenisse 05-12-1868 Jagt v.d.Maatje
BEV0030BEV Beveren van Andries Stavenisse 08-12-1869 Wesdorp Maatje
BEV0031BEV Beveren van Berbera Stavenisse 10-08-1863 Moerland Leendert
BEV0032BEV Beveren van Cornelis Stavenisse 08-03-1880 Bouwman Adriana
BEV0027KLE Beveren van Catharina Stavenisse 17-12-1870 Quaak Jan
BEV0040BEV Beveren van Martinus Pieter Stavenisse 12-03-1903 Ongehuwd
BEV0041BEV Beveren van Cornelia   Stavenisse 19-01-1859 NaijensPieter Mar.
BEV0043BEV Beveren van Jannetje Catharina St.Annaland 14-11-1892 Moerland Pr.Jac.
BEV0044BEV Beveren van Marinus Stavenisse 26-07-1898 Vroegop Pra.Jaca.
BEV0045BEV Beveren van Martina Cornelia St.Annaland 25-08-1895 Potappel W.Mar.
BEV0025BLA Bevin Delphina Fernanda Tholen 19-12-1902 Risseeuw Izaak J.
BEV0026BLA Bevin Alcides IJzendijke 12-06-1866 Geluk Pra.Maria
BEY0001MUS Beyaard Petronella Jacoba St.Maartensdijk 14-12-1786 Was Francois
BEZ0005NOO Bezooijen van Jan Scherpenisse 17-09-1860 Fermie Suz.Corn
BEZ0006BER Bezooijen van Suzanna Wilh. IJzendijke 26-05-1891 Endhoven L.P.
BEZ0001MOE Bezooijen van Ary St.Maartensdijk 29-01-1833 Snouck Corn.G.
BEZ0002MOE Bezooijen van Bastiaan Izak St.Maartensdijk 14-06-1857 Ongehuwd
BEZ0003MOE Bezooijen van Elisabeth Pietern. St.Maartensdijk 30-07-1868 Ongehuwd
BEZ0004MOE Bezooijen van Helena Bartel.Iz. St.Maartensdijk 27-04-1862 Graaf de  
BIE0052KOU Bier Gerhard Jan Nw.a/d IJssel 12-06-1875 Schriek Wilhelmina
BIE0001MOL Bierens Maatje St.Annaland 10-06-1848 Geluk Corn M.
BIE0002MOL Bierens Abraham Johan. St.Annaland 07-08-1815 Bolier Jacoba
BIE0003GEU Bierens Marinus Giljam Steenbergen 02-02-1884 -
BIE0004MOL Bierens 4 Zusters - - -
BIE0005BLA Bierens Gerard Adriaan Steenbergen 04-10-1845 Friderichs Janna
BIE0006BIE Bierens Helena Cornelia Tholen 16-12-1863 Blok Christiaan
BIE0007BIE Bierens Marinus Tholen 14-06-1889 Bal Jacomina J.
BIE0008BIE Bierens Cornelis Nw-Vossemeer 11-05-1816 Geuze Elena P.
BIE0009BIE Bierens Willem Abraham Tholen 09-11-1855 Elenb. Geertje
BIE0010BIE Bierens Cornelis Tholen 05-05-1887 Nieuwenh.v. J.A.
BIE0011BIE Bierens Petronella A.W. Steenbergen 22-08-1879 Bom Johannes
BIE0012GEL Bierens Adriana Maria Tholen 30-11-1849 Geluk J.A.A.
BIE0013BIE Bierens Pieternella Tholen 11-07-1903 -
BIE0014NIE Bierens Cornelia Josina Tholen 29-11-1853 Stoutjesd.C.H.A
BIE0015SPE Bierens Abraham Johan. St.Annaland 05-10-1854 Bruynzeel Corn.
BIE0018MOL Bierens Jacoba Aagtje St.Annaland 21-08-1837 Muller Cornelis
BIE0017MOL Bierens Aagtje St.Annaland 22-07-1843 Tuinman D.
BIE0016MOL Bierens Truytje St.Annaland 07-05-1851 Greep Adr.Corn.
BIE0019NEL Bierens Elisabeth Cornelia Tholen 14-04-1888 Maas v/d Nic.B.
BIE0020GEU Bierens Johannes Cornelis Steenbergen 21-03-1885 -
BIE0021RUI Bierens Anthon Ary St.Annaland 17-08-1894 Elenbaas Davida A
BIE0022RUI Bierens Jacoba Will.Aagje St.Annaland 12-04-1885 -
BIE0023GEU Bierens Wilhelm.Geertje Tholen 02-12-1898 Geluk Jacob A. 
BIE0024KOS Bierens Adriana Cornelia Nw-Vossemeer 09-11-1822 Slikke v/d Abr.
BIE0025BIE Bierens Jacoba Willemina St.Annaland 19-12-1870 Wisse Izak
BIE0026BIE Bierens Abraham Johan. St.Annaland 15-09-1867 Damme v. Sara
BIE0028BIE Bierens Cornelis Jacob Tholen 23-08-1862 Bakker de Jacom.
BIE0029BIE Bierens Johannes Jacob Tholen 20-04-1892 Geluk Johanna
BIE0030BIE Bierens Jacoba Tholen 07-08-1894
BIE0031BIE Bierens Elizabeth Pra. Tholen 03-12-1888 Lindhout Willem L.
BIE0032JAS Bierens Ariettta Anna St.Annaland 21-05-1893 Visser Jan Pieter
BIE0033MUS Bierens Tannetje Willemina St.Annaland 21-12-1886 Groenewege J.L.
BIE0035GRO Bierens Bernardus Gualth. Dinteloord 13-05-1876 Geluk Helena Cor.
BIE0036BLA Bierens Maria Wilhemina Steenbergen 10-11-1869 Bom Antonie Joh.
BIE0037ARC Bierens Kornelis Willem Steenbergen 22-06-1844 Stols Jacomina Lena
BIE0038ARC Bierens Jannetje St.Annaland 22-10-1741 Rijnberg Abraham
BIE0039GEU Bierens Johannis Kornelis Tholen 04-01-1849 Elenbaas Eliz.Magd.
BIE0040GEU Bierens Aagje Cornelia Steenbergen 22-11-1879 -
BIE0041GEU Bierens Marinus Giljam Steenbergen 02-02-1884 -
BIE0042GEU Bierens Johannis Cornelis Steenbergen 21-03-1885 -
BIE0043GEU Bierens Jan Tholen 05-10-1893 Louter Huigtje
BIE0045ARC Bierens Arij St.Annaland 04-09-1845 Goedegebuure Anna
BIE0046ARC Bierens Laban St.Annaland 10-07-1839 Steyn Adriaantje
BIE0047BIE Bierens Neeltje Cornelia St.Annaland 19-12-1878 -
BIE0048BIE Bierens Janna St.Annaland 05-09-1869 Maas v.d.Pieter
BIE0049BIE Bierens Jacobus Willem Wissenkerke 20-11-1891 Minderhoud J.W.
BIE0050BIE Bierens Cornelis Willem St.Annaland 16-08-1877 Verburg J.J.J.J.
BIE0051HAG Bierens Jozina Lucretia St.Maartensdijk 25-11-1896 Hage Izak Jan
BIE0053ARC Bierens Clazina Nw-Vossemeer 17-01-1742 Wit de Wouter Corn.
BIE0034MUL Bie de Cornelia   Ovezande 20-06-1909 Ongehuwd
BIE0027BOL Bierings Govert Dinteloord 14-03-1872 Stange Corna Adr.
BIE0044ELE Biert Jacob Pernis 28-02-1892 Quakkelaar P.W.M.
BYB0001WEY Bijbau Jan Diederik Aardenburg 01-01-1799 Stapele v.Cath.Em.
BYD0001WAG Bijdendijk Wilhelmina Cornelia Rotterdam 06-03-1874 Wagtho Willem Fr.
BYL0001BYL Bijl Machiel Poortvliet 18-12-1856 Slager Boud.J.
BYL0002OUD Bijl Johanna Stavenisse 22-05-1899 Graaff de Adr.
BYL0003MIN Bijl Neeltje St.Maartensdijk 20-11-1885 Poot Marinus
BYL0004MIN Bijl Bartel Maris St.Maartensdijk 03-09-1890 -
BYL0005MIN Bijl Pieter St.Maartensdijk 15-11-1848 Vliet v/d Barteli.
BYL0006MIN Bijl Jozina Maria St.Maartensdijk 05-10-1888 Koopman Pr.C.
BYL0007MIN Bijl Jozua Marinus St.Maartensdijk 29-12-1882 Gunst Jacoba
BYL0008MIN Bijl Johannis   St.Maartensdijk 25-08-1853 Geensen C.M.
BYL0009MIN Bijl Marinus Pieter St.Philipsland 04-08-1888 -
BYL0010NIE Bijl Andries Cornelis Vlissingen 03-01-1887 Jansens Helena N.
BYL0011MIN Bijl Christiaan St.Maartensdijk 03-03-1887 Oeffelen v.R.An.
BYL0012NIE Bijl Jacobus Johannes Vlissingen 30-04-1881 Venema Joha.Pra.
BYL0013VIE Bijl Bartelina Geertr. St.Maartensdijk 05-01-1881 Vos Jozua
BYN0001HEY Bijnagte Lena Scherpenisse 20-12-1889 Potter Pieter
BYN0002WEE Bijnagte Elisabeth Cornelia Scherpenisse 03-11-1866 1.Laban2.Dekker J
BYN0003MEE Bijnagte Marinus Cornelis Tholen 22-04-1891 Lokerse Maatje
BIL0001HAG Bil Pieter Andreas St.Maartensdijk 18-07-1900 Kauffman Eliz.L.J.
BIL0003FAS Bil Pieter Marinus St.Maartensdijk 26-11-1901 Anna Hartog
BIL0004DAM BIL Marinus Jan Adriaan St.Maartensdijk 01-04-1919 Hoek Cath.Pietje
BIL0002ARC Bilt van der Jacobus Paulus Goes 06-01-1822 Backer de P.Fr.
BLA0001LUT Blaakman Jacoba IJzendijke 27-03-1815 Pabon Johan K.
BLA0002POL Blaas Elizabeth Tholen 14-09-1891 Schot Dirk Corn
BLA0003POL Blaas Catharina Tholen 13-12-1889 Russcher J.C.
BLA0006BLA Blaas Walrave Middelburg 07-02-1811 Tilroe Leintje
BLA0008BLA Blaas Elisabeth   Tholen 20-08-1898 Engelsman d.J.M.
BLA0009BLA Blaas Pieter Walrave Tholen 10-04-1908 Odink Magdal.H.
BLA0010BLA Blaas Pieter Jacobus Tholen 25-09-1879 Geluk Anna Joha
BLA0011BLA Blaas Maartje Willemina Tholen 25-05-1912 Ongehuwd
BLA0012BLA Blaas Johanna Pieternella Tholen 06-07-1920 Ongehuwd
BLA0013BLA Blaas gezin Pieter  Koudekerke 01-03-1849 Hoogervorst J.P.
BLA0014BLA Blaas gezin Walrave Tholen 27-12-1873 Laven Joha.Corna.
BLA0015BLA Blaas 4 K van Jac.Corn. Tholen 07-10-1875 Koppenhol Barend.
BLA0016BLA Blaas gezin Pieter Jac. Tholen 25-09-1879 Geluk Anna Joha
BLA0017BLA Blaas Leintje Tholen 20-06-1878 Cornelisse Mar.S.
BLA0018BLA Blaas Neeltje Johanna Tholen 26-10-1884 ongehuwd
BLA0019BLA Blaas Jozina Hendrika Tholen 18-04-1887 Splunter v.Corn.
BLA0020BLA Blaas Jacobus Cornelis Tholen 07-10-1875 Koppenhol Barend.
BLA0021BLA Blaas 4 geslachten Tholen - -
BLA0022BLA Blaas Tannetje Jannetje Tholen 13-04-1897 Geuze Matthijs D.A.
BLA0023BLA Blaas Jan Koudekerke 03-08-1851 Dijk v.Jannetje Pra.
BLA0024BLA Blaas Walrave Tholen 16-12-1888 Hage Jannetje M.
BLA0025BLA Blaas gezin Jan Koudekerke 03-08-1851 Dijk v.Jannetje Pra.
BLA0005DYK Blaay de Suzanna   Baarland 23-03-1862 Mol Marinus C.
BLA0004BOL Blankert Catharina Cadzand 31-07-1888 -
BLA0007QUE Blankert Johannes Andries Cadzand 11-01-1854 Stoutjesd.Joh.K
BLE0001HAG Bleijker den Elisabeth Rotterdam 13-07-1898 Vaate v.d Danlël
BLI0001BEV Bliek Klazina Krabbendijke 04-01-1887 Bouwman Corn.G.
BLI0002REG Bliek Jacobus   Wolphaartsdijk 06-07-1903 -
BLI0003KOU Blindenbach Pieter Cornelis St.Maartensdijk 11-03-1943 Korteweg H.W.F.
BLO0001WES Blok Wilhelmina Kruiningen 03-08-1875 Goffau de Mar.
BLO0002KOU Blok Frans Rilland 15-12-1889 Jager de E.H.
BLO0005STO Blok Pieter Krabbendijke 27-01-1887 Zuydweg M.Fr.
BLO0006STO Blok Marinus  Krabbendijke 27-08-1889 Cornelisse Lein
BLO0007STO Blok Jan Krabbendijke 28-04-1892 Liere v.Joh.Suz.
BLO0008STO Blok Apollonia Krabbendijke 09-01-1900 Aarnoudse Jan
BLO0010WEE Blok Josina Pieternella Kortgene 30-03-1865 Verburg Bastiaan
BLO0011NIE Blok Jacomina Rilland 02-07-1873 Bruijnzeel Pieter
BLO0013KOU Blok Anna Maria Kruiningen 15-05-1895 Verplanke Jannis A.
BLO0015KOU Blok Adriaan Rilland 17-06-1879
BLO0016KOU Blok Wilhelmina Cornelia Rilland 04-07-1881 Beuzenberg Joh.Fr.
BLO0017KOU Blok Janna Johanna Rilland 06-05-1890 Poleij Hubregt Corn.
BLO0018KOU Blok Jacomina Cornelia Rilland 03-06-1885 Nieuwenhuijse Joh.
BLO0019KOU Blok Maatje Rilland 19-01-1887
BLO0020KOU Blok Jan Rilland 15-11-1882
BLO0021KOU Blok Cornelis Rilland 29-12-1883
BLO0009MUS Blom Johanna Oosterland 17-02-1766 Was Johannis
BLO0014KOU Blom Magdalena Johanna Haamstede 23-10-1856 Cornelisse Huibr.
BLO0003OOS Blokpoel Josina Middelburg 13-09-1891 Oosten van Corn
BLO0004OOS Blokpoel Willem George Fr Middelburg 14-02-1842 Flipse Josina
BLO0011KOO Bloois van Tanna Dreischor 17-01-1800 Weduwen der H.
BLO0012KLA Bloois van Adriana   Dreischor 28-10-1827 Linde v.d.Johannis
BOD0001MUS Bode de Maria Clasina s-Gravenhage 04-08-1874 Voogd de Joh.
BOE0001POL Boegman Bernard Doetinchem 29-05-1876 Smits Corna Cath.
BOE0002DUY Boer de Antonia Frederika Deventer ca, 1883 Soeters Pieter Jac.
BOL0001MOL Bolier Jacoba Willemina St.Annaland 06-12-1816 Bierens Abr.J.
BOL0002 Bolier Adriana Wilh. Scherpenisse 03-02-1863 Hartog Christ.
BOL0003GEU Bolier David Scherpenisse 26-08-1827 Daane Elis Corn
BOL0004GEU Bolier Elisabeth Cornelia Scherpenisse 24-11-1890 Keizer Jan
BOL0005GEU Bolier Anthonia Johanna Scherpenisse 04-06-1854 Hartog Adriaan
BOL0007VER Bolier Johanna Willemina Scherpenisse 21-02-1866 Geluk Leend.Mar.
BOL0008VER Bolier Maria Mathea Scherpenisse 27-08-1840 Schot Benj.W.
BOL0009VER Bolier Lena Scherpenisse 28-12-1844 Kegge Joost
BOL0010BOL Bolier Jan Marinus Scherpenisse 05-03-1878 Ongehuwd
BOL0011BOL Bolier Marinus Scherpenisse 24-02-1872 Ongehuwd
BOL0012BOL Bolier Eliza  Scherpenisse 09-08-1874 Velde v/d Elis.
BOL0013BOL Bolier Johanna Scherpenisse 28-03-1886 -
BOL0014BOL Bolier Johanna Scherpenisse 18-11-1863 Krommenh.Dan.
BOL0015HEY Bolier Helena Marie Scherpenisse 18-04-1867 Vermaas Jac.
BOL0016HEY Bolier Johanna Lena Scherpenisse 08-04-1868 Engelen v.Ding.
BOL0017BOL Bolier Pieter Scherpenisse 14-11-1900 Tichem Jacoba
BOL0018BOL Bolier Elizabeth Scherpenisse 26-04-1832 Graaff de Jan
BOL0020MIN Bolier Mensje Adriana Oud-Vossemeer 24-05-1893 -
BOL0021MIN Bolier Pieter Gabriel Oud-Vossemeer 11-01-1895 Rouffaer Maria E.
BOL0022MIN Bolier Gabriellina Ant. Oud-Vossemeer 23-01-1897 -
BOL0019MIN Bolier Valentijn Chr.Pr. Scherpenisse 25-05-1871 Gunst Elis.W.
BOL0023BOL Bolier Jacob Scherpenisse 16-08-1892 Bijnagte Wilhelmin.
BOL0024KOU Bolier David Daane Sliedrecht 02-10-1879 Hagens Dien
BOL0025DOR Bolier Grietje Tholen 20-04-1844 Hage Jacob
BOL0030BOL Bolier Laban St.Annaland 08-12-1842 As v.Maatje Corna.
BOL0031FAS Bolier Helena    Scherpenisse 06-05-1889 Oudesluys Joh.N.
BOL0033GEU Bolier Huberdina Cornelia Scherpenisse 11-04-1895 Wijn Jan
BOL0034OUD Bolier Cornelia Stavenisse 16-01-1846 Zuien van Jacob
BOL0035OPR Bolier Pieternella   Scherpenisse 06-01-1900 Jansens Laban J.
BOL0036QUA Bolier Cornelis   Scherpenisse 08-08-1893 Vroegop Willemina
BOL0037KOU Bolier Cornelia Scherpenisse 15-03-1901 Jager de Adriaan
BOL0038KOU Bolier Jannetje Scherpenisse 01-10-1902 Duijnhouwer L.M.
BOL0039KOU Bolier Maria   Scherpenisse 21-07-1915 Dijke Adriaan
BOL0040KOU Bolier Catharina Adriana Scherpenisse 29-01-1918 Hemert van Jan W.
BOL0041KOU Bolier Wilhelmina Scherpenisse 24-11-1920 Werf v.d.Izak Joh.
BOL0042KOU Bolier Martina Maatje s-H.Arendskk. 24-01-1883
BOL0006ARD Bolluyt Aart Dinteloord 25-09-1868 Lindhout M.S.
BOL0026BOL Bolluyt Pieter Dinteloord 22-03-1841 Weedage Pleuntje
BOL0027BOL Bolluyt Adam Dinteloord 08-12-1869
BOL0028BOL Bolluyt Dinteloord
BOL0029BOL Bolluyt Pieter Dinteloord 05-05-1901 -
BOL0032NOO Boluijt Abraham Corn. Poortvliet 23-04-1854 Mispelblom v.A. W.
BOM0001MEU Bom Johannes Marijn Dinteloord 07-08-1882 Looff de Reb.P.
BOM0002PIE Bom Catharina Kapelle 10-10-1881 Zuidweg Joh.
BOM0003BLA Bom Antonie Johannis Dinteloord 14-10-1867 Bierens Maria W.
BOM0004BLA Bom Anna Johanna W. Dinteloord 20-04-1893 -
BOM0005BLA Bom Johannes Marinus Dinteloord 02-05-1902 -
BON0001STR Bongaars Anna Ewoudina - 16-06-1867 Rhee van F.P.J.
BOO0011POL Boogaard Anna Barbara Tholen 01-06-1857 Verstraate C.J.
BOO0014BOO Boogaard Francois Mar. St.Annaland 25-04-1888 Heyboer Neeltje
BOO0015BOO Boogaard Adriaan Cornelis St.Annaland 16-03-1876 Elenbaas D.Lena
BOO0016BOO Boogaard Johannis   St.Annaland 08-04-1848 Geluk Jann.Bar.
BOO0017BOO Boogaard Willem Adriaan St.Annaland 24-11-1882 Soeters E.N.W.
BOO0018BOO Boogaard Cornelia Adriana St.Annaland 07-06-1886 Soeters L.J.
BOO0019RUI Boogaard Cornelis Adriaan St.Annaland 17-01-1881 Goedegeb.P.M.
BOO0050FAS Boogaard Janna Adriana St.Maartensdijk 15-03-1871 Baaij Nikolaas Pr.
BOO0054KLA Boogaard Maria   Nieuwerkerk 20-01-1895 Houten v.d.Floris
BOO0059PUT Boogaard Leuntje Jansje St.Annaland 25-12-1913 Gaakeer Hubrecht
BOO0013ZON Boogaard v.den Johanna Abra. Bergen op Zoom 05-01-1891 Peenen van H.J.
BOO0024MIN Boogaard v.den Barendina Barbara Oud-Vossemeer 21-11-1919 -
BOO0025MIN Boogaard v.den Barbara Barendina Oud-Vossemeer 10-09-1921 -
BOO0038FAS Boogaard v.den Izaak St.Annaland 14-06-1875 Bruijnzeel Joha.
BOO0026MIN Boogaard v.den Magdalena Oud-Vossemeer 13-02-1866 Istha D.
BOO0052HEY Boogaard v.den Petronella Oud-Gastel 06-10-1888 Luyk van Abraham
BOO0005BEN Boogaard v.den Johanna St.Annaland 21-05-1905 Goedegebuure Jacob J.
BOO0021ELE Boogaart van de Maatje St.Annaland 02-12-1874 Elenbaas Joh.
BOO0031HEY Boogaart van den Elizabeth St.Annaland 12-01-1882 Goos Tjidde
BOO0036FAS Boogaart van den Cornelia St.Annaland 15-09-1862 Schouwen v. Adr.
BOO0008KOU Boogerd Andrina Laurina s-H.Arendskk. 18-09-1883 Niieuwenh.v.Maart.L.
BOO0057KOU Boogerd Neeltje Andrina s-H.Arendskk. 10-11-1861 Priester Abraham
BOO0058KOU Boogerd Maatje Adriana s-H.Arendskk. 03-03-1876 Panny Pieter Mar.
BOO0001WES Boogert Andries Arnemuiden 06-10-1828 Noom Johan. A.
BOO0002WES Boogert Antheunis Kleverskerke 22-10-1797 Wisse Joha.Cath.
BOO0003WES Boogert Janna Johanna Arnemuiden 02-08-1864 Kraamer Jan
BOO0004WES Boogert Johanna Jacoba Arnemuiden 20-12-1865 Dingemanse D.
BOO0006WES Boogert Pieternella Corna Arnemuiden 16-04-1867 ongehuwd
BOO0009 Boogert Gezin Arnemuiden - Noom 
BOO0020 Boogert Maria Johanna St.Maartensdijk 07-07-1891 Hoek v/d A.A.
BOO0030 Boogert Janna Johanna Arnemuiden 25-01-1887 Nooyer de P.P.
BOO0056ARC Boom de Lange Michiel Marinus Tholen 29-10-1854 Hopma Geertr.C.U.
BOO0051BOO Boom van den Pieter Jozef Halsteren 18-01-1857 Linde v.d.Antje M.
BOO0012KOU Boomer Gerard Cornelis Rijswijk 05-05-1832 Sacre Helena M.
BOO0028KOU Boomgaard v/d Cornelis Kapelle 01-06-1887 Steketee Jacoba
BOO0032ZOE Boomgaard v/den Cornelia Yerseke 26-09-1901 Zoeteweij Joh.Thom
BOO0049REG Boomgaard v/den Johanna Kapelle 06-05-1894 Poortvliet Dirk
BOO0053KOU Boomgaard v/den Pieternella   Rilland 29-09-1910 -
BOO0010HAG Boomsluiter Hendrika  Stavenisse 08-04-1892 Kramer Willem P.
BOO0023VER Boomsluiter Cornelia J.P.P.M. Stavenisse 13-09-1912 -
BOO0055KLA Boomsluiter Janna Marina Stavenisse 14-01-1888 Rooij de Cornelis
BOO0027STE Boone Johannis s-H.Arendskerke 04-08-1842 Op 't Hof Jacoba
BOO0029CRU Boone Cornelis Koudekerke 07-03-1894 Wouters Elizabeth
BOO0007WES Boonman Cornelia s-Heerenhoek 09-09-1904 Jonge de Joh.
BOO0033MUL Boonman Laurens Ovezande 05-08-1843 Stee v.Cornelia
BOO0034MUL Boonman Klazina Ovezande 07-11-1883 Winter de Laurens
BOO0035MUL Boonman Marinus Borssele 05-05-1877 Jonge de Jobina
BOO0037STE Boonman Martina Pieternella s-Heerenhoek 28-03-1873 Dalen van Eliza
BOO0046SMI Boonman Jozina Heinkenszand 23-02-1859 Smits Cornelis
BOO0022POL Boot Frans Marinus Tholen 25-12-1860 Rijstenbil Sara
BOO0039BOO Boot Pieter Wissekerke 17-11-1847 Hageman Joha.C.
BOO0040BOO Boot Anna Elisabeth Oosterland 04-02-1896 ongehuwd
BOO0041BOO Boot Adriaan Jacobus Dreischor 26-06-1886 Visser de Dom.Joz
BOO0042BOO Boot Neeltje Hendrica Wissekerke 05-03-1883 Rotte Pieter Adam
BOO0043BOO Boot Cornelia Johanna Dreischor 01-03-1888 Luteijn Pieter
BOO0044BOO Boot Jannetje Adriana Dreischor 26-05-1885 Cappon Abr.Phil.
BOO0045BOO Boot Jan Gerrit Oosterland 05-12-1890 Jonker Cornelia
BOO0047REG Boot de Jan Heinkenszand 10-05-1880 IJzerman Dina
BOO0048REG Boot de Adriana Heinkenszand 31-10-1877 -
BOP0001ARC Boppe Suze - - -
BOS0001GEU Bostelaar Jacobus O/W-Souburg 24-08-1864 Plass v/d Jacomina
BOS0009KOU Bostelaar Neeltje   s Heer-Arendskk. 19-09-1888 Rottier Geerard
BOS0002PRI Bosschaart Johanna Ritthem 01-12-1809 2.Dommisse Aarn.
BOS0003PRI Bosdijk Leendert Joh. Middelburg 19-07-1839 Vreke Maria
BOS0004PRI Bosselaar Lein Grijpskerke 20-09-1840 Putte v/d Geertje
BOS0008KOU Bosselaar Johanna Nw.en St.Joosl. 20-09-1814 Fret Passchier
BOS0011ROE Bosselaar Paula Josina  Tholen 22-08-1920 -
BOS0005HEY Bos Maatje Oud-Vossemeer 25-12-1851 Boogaart v/d W.
BOS0006DAA Bos Tannetje   Stavenisse 09-06-1899 Suurlant Willem
BOS0010WAG Bos Johanna Petronella Middelburg 01-01-1811 Wit Andriessen de
BOS0007BOO Bos v/d Janna Kerkwerve 27-10-1850 Sluis van Leendert
BOU0002KOU Boudeling Adriana Elizabeth Poortvliet 22-08-1861 Geluk Adr.Jac.
BOU0012KOU Boudeling Cornelis Pieter ST.Phipsland 22-09-1885 -
BOU0013KOU Boudeling Cornelia Johanna ST.Phipsland 27-09-1886 Breure Meeuwis L.
BOU0014KOU Boudeling Leendert Cornelis ST.Phipsland 05-12-1887 1. Mol P.E. 2. Kempen.
Bou0015KOU Boudeling Pieternella Maria ST.Phipsland 17-11-1889 Quartel Jan
BOU0016KOU Boudeling Adriaan Theodoor ST.Phipsland 16-08-1891 -
BOU0017KOU Boudeling Theodoor Adriaan Poortvliet 29-08-1860 Vogelaar Adriana
BOU0018KOU Boudeling Pieter ST.Phipsland 20-05-1895 -
BOU0019KOU Boudeling Jan ST.Phipsland 12-03-1898 -
BOU0020KOU Boudeling Elizabeth Willemina ST.Phipsland 29-08-1900 Hoeve v.Jacobus H.
BOU0021KOU Boudeling Maria Pieternella ST.Phipsland 02-03-1902 Harn van Steven
BOU0022KOU Boudeling Catharina Izabella ST.Phipsland 15-03-1904 Hanse Leendert J.
BOU0007KOO Bout van den Pieternella Zonnemaire 02-02-1853 Hocke Daniël
BOU0011ZON Bouterse Trijntje Marina Zierikzee 04-12-1843 Coomans Pr.C.
BOU0001TRA Bouwen(s) Janna   Rilland 19-11-1904 Lobbezoo Willem
BOU0003KOO Bouwman Jannetje St.Maartensdijk 12-11-1886 Ree v/d Arie
BOU0004BEV Bouwman Hendrik Jacobus St.Maartensdijk 27-01-1866 -
BOU0005BEV Bouwman Janna St.Maartensdijk 12-10-1883 -
BOU0006BEV Bouwman Elizabeth St.Maartensdijk 24-11-1853 Rijke de Frans
BOU0008BEV Bouwman Adriana St.Maartensdijk 24-05-1882 Beveren v.Corn.
BOU0009BEV Bouwman Jannetje Haamstede 29-10-1862 Splunter v. Joh.C.
BOU0010BEV Bouwman Cornelis Gerardus St.Maartensdijk 27-05-1887 Bliek Klazina
BOV0001HAG Boven van Pieternella Goes 09-05-1831 Hooze Jan
BOV0002NIE Boven van Jan Adriaan Rilland 22-05-1901 Hoek Thona Willemina
BRA0005HON Braber den Lena St.Philipsland 09-05-1884 Hond de Abr.Jan
BRA0006BEV Braber den Jacobus Jan Stavenisse 28-08-1888 Moerland Christje J
BRA0001NIE Brandes Maria Suzanna Koudekerke 31-03-1886 Francke Joh.N.
BRA0007WAG Brandt Catharina  johanna C Middelburg 29-10-1859 Burght v.d.Willem N
BRA0002KAM Brasser Cornelia Biggekerke 06-05-1890 Louwerse Jac.Sam.
BRA0003KAM Brasser Geert  Biggekerke 20-08-1855 Brouwer Jans
BRA0004KAM Brasser Adriana   Biggekerke 24-02-1885 Sanderse Jacob
BRE0001VOG Breure  Pieternella Maria Dinteloord 22-05-1840 Vogelaar C.P.
BRE0002VRO Breure  Adriana   Dinteloord 03-03-1863 Polderman M.C.
BRE0003KOU Breure  Lena Poortvliet 28-08-1859 Joppe Adriaan
BRE0004PUT Breure  Willemina Dirkje St.Maartensdijk 27-01-1912 Gaakeer Martinus
BRI0001HOE Brink van de Helena Rilland 21-02-1867 Roda Jacobus
BRO0007FAS Brouw op den Willem Urbanus Izak St.Maartensdijk 27-12-1931 Lindhout Janna Hel.
BRO0001VIE Brouw Janna St.Maartensdijk 07-10-1843 Viet de Pieter
BRO0005KAM Brouwer Jans Koudekerke 25-10-1854 Brasser Geert
BRO0009BLO Broek ten Meindert Harderwijk ….-…-1874 Cappon Joanna J.
BRO0006HAG Broek van Sara St.Maartensdijk 18-12-1858 Rijnberg Jacob
BRO0002POL Broeke van den Zoetje O/W-Souburg 06-10-1895 Polderman Jac.
BRO0004BLA Broeke van de Pieternella Jacoba Middelburg 26-12-1820 Kok de Leendert J
BRO0003PRI Broere Rijnt Hoge Zwaluwe …-…-1852 Wendel Anna
BRO0008REG Broekhoven Maria Tannetje Wolphaartsdijk 05-08-1898 Zegers Engel
BRU0036MOE Bruggeman Dina Pieternella Den Haag 10-04-1882 Moerdijk Cornelis
BRU0059LEP Bruggeman Catharina Maria Driewegen 13-06-1890 Pompoene Anth.M.
BRU0060LEP Bruggeman Jacob Baarland 07-03-1875 Schipper Pra.
BRU0061LEP Bruggeman Jan Baarland 07-02-1851 Burger Cornelia
BRU0062LEP Bruggeman Jannetje   Driewegen 09-07-1897 Smallegange Joh.
BRU0063LEP Bruggeman Maatje Driewegen 07-01-1895 Hoogvliet Jacob A.
BRU0064LEP Bruggeman Maria Catharina Driewegen 25-07-1886 Meulen v.d.Guiljaam
BRU0065LEP Bruggeman Pieter Baarland 05-08-1871 Schipper Maria C.
BRU0066LEP Bruggeman Jan met gezin Baarland 07-02-1851 Burger Cornelia
BRU0067LEP Bruggeman Pieter Baarland 29-10-1812 Steketee Maria C.
BRU0073MEE Bruggeman Andries Izak Driewegen 04-05-1889 Ongehuwd
BRU0074MEE Bruggeman Cornelis Goes 28-02-1883 Nieuwersteeg Pra.E.
BRU0075MEE Bruggeman Andriena Cornelia Baarland 15-07-1888 -
BRU0076MEE Bruggeman Catharina   Baarland 19-11-1877 Nieuwenh.Jac.Giljam
BRU0077MEE Bruggeman Jannetje Pieternella Baarland 22-03-1890 -
BRU0078MEE Bruggeman Pieter Driewegen 02-12-1880 Back de Leuntje
BRU0008HOE Bruin de Jacoba Maatje Oud-Vossemeer 15-03-1889 -
BRU0081DOR bruinooge Augustijn Kapelle 03-07-1881 Fraanje Suzanna
BRU0034HOF Bruna Lambertus Joh. Deventer 20-12-1822 Bergen v.Hind.Mei.
BRU0021GEU Bruyne de Kornelis Zaamslag 31-10-1879 Hoorn van Corn.
BRU0023BIE Bruyne de Martina Hendrika Tholen 28-10-1876 Ongehuwd
BRU0002POL Bruyne de Pieter Tholen 18-08-1873 Ongehuwd
BRU0014NIE Bruyne de Cornelis St.Philipsland 27-12-1892 -
BRU0027KOO Bruyne de Suzanna Zaamslag 23-07-1847 Dijke v.Adriaan
BRU0029LUT Bruyne de Jannes Retranchement 07-12-1829 Frelier Maria
BRU0030NIE Bruyne de Wilhelmina St.Philipsland 19-05-1881
BRU0031NIE Bruyne de Hendrik Pieter Krabbendijke 19-01-1884
BRU0024VIE Bruyne de Jacoba   Scherpenisse 16-07-1861 Jagt Jacob Ding.
BRU0004NIE Bruynzeel Clasina Poortvliet 28-04-1854 Noom Johannes
BRU0005SPE Bruynzeel Cornelia St.Annaland 22-02-1860 Bierens Abr.J.
BRU0017HAN Bruynzeel Willem Rotterdam 31-10-1873 Ongehuwd
BRU0001ELE Bruynzeel Tannetje Willemin. St.Annaland 14-10-1871 Quakkelaar C.M
BRU0003HOE Bruynzeel Nicolaas St.Annaland 13-05-1855 Gaakeer Wilh.
BRU0006NIE Bruynzeel Cornelia Catharina Poortvliet 23-06-1884 Boogaart W.J.
BRU0007DOR Bruynzeel Geertje  St.Annaland 02-10-1870 Hage Quirijn
BRU0009 Bruynzeel Abraham St.Annaland 14-07-1891 Dijke van J.J.
BRU0010NIE Bruynzeel Maria Martina Poortvliet 17-12-1869 Boogert Willem J.
BRU0011POP Bruynzeel Cornelia Dirkje St.Annaland 26-05-1884 Popering v.Joh.
BRU0012SPE Bruynzeel Tannetje  St.Annaland 01-02-1887 -
BRU0013DYK Bruynzeel Jannetje Davida Poortvliet 18-10-1880 Nieuwenh. J.A.
BRU0015WIL Bruynzeel Pieter Poortvliet 19-02-1816 Kleppe Jannetje
BRU0016WIL Bruynzeel Maria Marina Poortvliet 14-09-1863 Ongehuwd
BRU0018HAN Bruynzeel Elena St.Annaland 08-01-1853 Slager Jan W.
BRU0019HAN Bruynzeel Tannetje Wilh. Rotterdam 23-06-1878 Ongehuwd
BRU0020BRU Bruynzeel Neeltje Abramina St.Annaland 20-05-1888 Ongehuwd
BRU0022MUS Bruynzeel Hendrina Johanna St.Annaland 22-03-1881 Snoep Pieter
BRU0025STO Bruynzeel Jacob Pieter Rotterdam 28-06-1876 Lels Reg.Magd.
BRU0026 Bruynzeel Huigtje St.Annaland 08-02-1881 Geluk Corn.Mar
BRU0028SLA Bruynzeel Huigtje St.Annaland 01-11-1892 Ongehuwd
BRU0035FAS Bruynzeel Willem St.Annaland 21-04-1889 Ongehuwd
BRU0051FAS Bruynzeel Cornelia Lena St.Annaland 09-12-1884 Geluk Francois
BRU0052FAS Bruynzeel Machelina St.Annaland 01-12-1879 Geluk Abraham J.
BRU0053BRU Bruynzeel Tannetje Willemina Zaamslag 09-12-1886 Dees Fredinandus
BRU0054GEL Bruynzeel Leendert St.Annaland 14-10-1846 Vroegop Cornelia
BRU0055GEL Bruynzeel Adriaan St.Annaland 08-05-1882 Geluk Maria
BRU0056GEL Bruynzeel Willem St.Annaland 24-12-1876 Bijl Hendrika
BRU0057GEL Bruynzeel Willemina St.Annaland 09-03-1874 -
BRU0058GEL Bruynzeel Lena St.Annaland 07-08-1883 -
BRU0068GRO Bruynzeel Jacob St.Annaland 30-08-1841 Geluk Wilh.Joha.
BRU0069GRO Bruynzeel Pieternella Johanna St.Annaland 31-12-1883 -
BRU0070GRO Bruynzeel Jacob Willem St.Annaland 08-03-1881 -
BRU0071NIE Bruynzeel Pieter Rilland 18-06-1870 Blok Jacomina
BRU0072ROG Bruynzeel Johanna Tholen 28-02-1852 Korte de Marinus
KOU Bruynzeel Cornelis Rotterdam 19-0201900 Verkade Titia
BRU0079KOU Bruynzeel Willem Rotterdam 02-03-1901 Talma Aleida D.
BRU0033POL Brusket Elisabeth Johanna Goes 16-10-1881 Smits Lambertus C
BUD0001HAA Budding Hubertus Jacobus Rhenen 19-01-1810 Ongehuwd
BUI0001 Buis Marinus St.Annaland 10-06-1881 2.Nes van P.G.
BUR0010GEU Burger  Adriaan Wemeldinge 03-01-1882 Dekker Maatje
BUR0017LEP Burger  Andries Baarland 05-01-1855 Ongehuwd
BUR0018LEP Burger  Maatje Baarland 03-06-1845
BUR0019LEP Burger  Cornelia Baarland 08-10-1856 Bruggeman Jan
BUR0020MEE Burger  Bastiaan Baarland 28-11-1857 Strien v.Neeltje C.
BUR0021MEE Burger  Jacob Baarland 18-03-1816 Steketee Catharina
BUR0022MEE Burger  Bastiana Baarland 19-08-1849 Wingen v.Johannis
BUR0023MEE Burger  Andries Baarland 05-01-1855 Ongehuwd
BUR0027ARC Burger  Adrianus Joach.Fr. Rotterdam 28-04-1823 Gogel Catharina
BUR0028ARC Burger  Wijnand Mari Rotterdam 27-09-1856 -
BUR0029ARC Burger  Jean Martin Rotterdam 14-05-1855 -
BUR0030ARC Burger  Willem Simon Rotterdam 25-07-1853 -
BUR0001BUR Burgers Cornelis St.Annaland 02-04-1875 Slager Laurina
BUR0002BUR Burgers Frans Willemstad 17-09-1839 Hof van 't Anna
BUR0003BUR Burgers Jacob St.Annaland 27-03-1866 Kurvink Neeltje
BUR0004BUR Burgers Francina Appoll. St.Annaland 19-08-1893 Rijnberg Jacob
BUR0005BUR Burgers Anna St.Annaland 24-06-1889 Klooster v/d M.
BUR0006BUR Burgers Pieter St.Annaland 18-12-1884 Hal van Anneke
BUR0007BUR Burgers Adriana Elisabeth St.Annaland 05-01-1882 Hal v.Pieter H.
BUR0008BUR Burgers Anna Jacoba St.Annaland 14-04-1898 Stols Cornelis
BUR0011 Burgers Cornelis Dinteloord 24-08-1897 Mol Eliz.Pra.
BUR0012MUS Burgers Dingeman St.Annaland 16-07-1864 Rijnberg Adriana
BUR0013FAS Burgers Jacomina St.Annaland 03-09-1896 Mosselman Jan J.
BUR0009VER Burght van der Pieternella Katr. Amerika      na 1866 -
BUR0014ARC Burght van der Adriaan Tholen 07-02-1809 Rijssel v.Maria G.
BUR0015ARC Burght van der Joost Tholen 25-07-1836 Haaften v.Helena C
BUR0016ARC Burght van der Neeltje Adriana Tholen 12-01-1875 Wagtho Corn.A.H.
BUR0031WAG Burght van der Cornelia Adriana Tholen 07-10-1843 Maanen v.Lamb.
BUR0032WAG Burght van der Cornelis Adrianus Tholen 24-04-1841 Leeuwen v.J.M.M.
BUR0033WAG Burght van der Isabelle Margrita Elis Tholen 21-03-1838 Wit-Andriessen AJ
BUR0034WAG Burght van der Maria Louisa Augusta Tholen 23-03-1898 Linden v.d.Corn.J
BUR0035WAG Burght van der Helena Christina Tholen 15-03-1896 Weijnman Jacob F
BUR0036WAG Burght van der Willem Nicolaas Tholen 18-05-1851 Brandt Cath.J.C.
BUR0037WAG Burght van der Wouter Cornelis Tholen 07-06-1812 Ongehuwd
BUR0024ARC Burcht v.Lichtenb Maria Henriëtta Princenhage ….-….-1803 Gogel Jean Martin
BUR0025ARC Burcht v.Lichtenb Elisabeth Wilhelmina Bloemendaal 22-10-1819 Vulder v.Noorden
BUR0026ARC Burcht v.Lichtenb Wilhelmina Cornelia St.Maartensdijk 01-12-1833 Wagtho Thomas A
BUT0001KOU Buteux Johanna Jacoba Heinkenszand 17-01-1830 Backer Ant.Jacob
BUT0002GRO Buth Jacob Sommelsdijk 03-07-1876 Groenewege H.J.
BUT0003ARC Buteijn Adriana   Hoedekenskerke 12-09-1873 Akkermans J.A.M.
BUY0001POP Buys Geertruida St.Annaland 22-08-1882 Goedegeb.Witte
BUY0002POP Buys Cornelia St.Annaland 22-08-1882 Elenbaas Cornelia
BUY0004LEY Buys Martina Johanna St.Annaland 20-07-1899 Moerland Joh.
BUY0005LEY Buys Sara St.Annaland 14-02-1914 Luijk Jan Jacob
BUY0006FAS Buijs Maria Berbera Middelburg 20-10-1841 Ilmer Jan Phil.
BUY0007FAS Buijs Johanna Adra.P. Middelburg 21-02-1843 Janssen Jac.Mar.
BUY0008FAS Buijs Clasina Jacoba Middelburg 11-07-1844 Janssen Corn.Adr.
BUY0009GRO Buijs Neeltje   St.Annaland 09-03-1875 Theunisse Leend.
BUY0010BLO Buijs Jacobus Arnemuiden 19-03-1864 Hoeve v.Cornelia
BUY0003KOU Buyzerd Bartha Maria Rotterdam 17-11-1891 Kousemak.Adr.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portret- en familiefoto's